آث میلان در حال توکنایز شدن بر بستر بلاکچین است

 غول های فوتبال فن توکن ($ ACM) را از طریق پلتفرم اجتماعی Socios.com راه اندازی می کنند.

سر خط خبر ها

آث میلان (AC Milan) از طریق پلتفرم اجتماعی سوسیوس(Socios.com) یک توکن طرفدار راه اندازی می کند.

دارندگان توکن به تصمیمات مهم رای گیری و همچنین جوایز و تجارب ویژه دسترسی خواهند داشت.

آث میلان در حال راه اندازی یک توکن هوادار است. دارندگان آث میلان (ACM) می توانند در تصمیمات کلیدی باشگاه رأی دهند و از جوایز بهره مند شوند.

آث میلان در حال ورود به بلاکچین(Blockchain) است

این باشگاه فوتبال افسانه ای برای مبادله یک توکن هواداری با اکسچنج توکنایز شده ورزشی (Chiliz) همکاری کرده است.آث میلان (AcMilan) از طریق سوسیوس(Socios) در دسترس خواهد بود، یک بستر اجتماعی با پشتیبانی چیلیز (Chiliz) الکساندر (Alexandre Dreyfus) ، مدیر عامل و بنیانگذارچیلیز (Chiliz) و سوسیوس (Socios.com) ، در یک پست اعلامیه گفت:

“همکاری با آث میلان(ACM) یک استارت قوی برای سالیست که بیش از هر زمان دیگری تلاش خواهیم کرد تا توکن های هوادار را به عنوان یک ابزار جهت جذب طرفداران و یک روش درآمدزایی جدید و قدرتمند برای صنعت ورزش ایجاد کنیم.”

صاحبان آث میلان (ACM) در تصمیمات کلیدی تأثیرگذار بر باشگاه از طریق نظرسنجی ها نظر خواهند داد. آنها همچنین به جوایز وی ای پی (VIP) ، تبلیغات و سایر تجربیات منحصر به فرد دسترسی خواهند داشت.فن توکن یا همان توکن هواداری یک نوآوری در حال توسعه است که از قدرت بلاکچین(Blockchain) برای تعامل با مخاطبان استفاده می کند.

در ماه های اخیر چندین نوازنده محبوب نیز از این فن آوری استقبال کرده اند و چلیز قبلاً توکن هایی را برای چندین باشگاه بزرگ فوتبال از جمله بارسلونا (FC Barcelona) ، یوونتوس (Juventus) ، پاری سن ژرمن (PSG) و رم (AS Roma) راه اندازی کرده است. برنامه سوسیوس (Socios) 450000 دانلود دریافت کرده و بیش از ۱۴ میلیون توکن به فروش رسانده است. اکسچنج بایننس (Binance) بسیاری از توکن های چیلیز (Chiliz) را برای مبادله لیست کرده است.

این باشگاه ایتالیایی هفت بار جام قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را از آن خود کرده است و تخمین زده می شود که ۴۵۰ میلیون نفر از این تعداد قهرمان باشند.

توکن آث میلان (ACM) در هفته های آینده در سایت Socios.com در دسترس خواهد بود.

ممکن است شما دوست داشته باشید