افت خرید و فروش اتریوم با وجود زدن رکود ۳۰۰۰ دلار

کالین وو روزنامه نگار چینی فعال در حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال گزارش داده است که قیمت اتریوم در اوایل امروز به بالاترین رقم ۳۰۰۰ دلار رسیده است، با این حال در ۲۴ ساعته گذشته ، خرید و فروش ارزدیجیتال اتریوم با کاهش ۴۴.۲ درصد روبرو شده است.علاوه بر این صرافی هوبی حجم خرید و فروش اتریوم توسط چینی ها را بیش از ۱ میلیارد دلار نشان داد.

اتریوم امروز از دو سطح قیمت تاریخی فراتر رفته و به ۳،۱۵۰ دلار رسید. همانطور که قبلا توسط U.Today گزارش شده بود ، اتریوم آوریل را با چند کندل سبز متوالی شروع کرد و از اول ماه مه ، تقریبا ۱۵ درصد رشد کرده است.

امروز اتریوم دو بار اوج قیمت تاریخی خود را شکسته است.در ابتدا از خط قیمت ۳۰۰۰ دلار پیشی گرفته و سپس بالاتر رفته و طی چند ساعت به ۳۱۵۰ دلار رسیده است. در تاریخ ۱ ماه مه ، ETH همچنین یک قیمت جدید ثبت کرد و ۲۹۰۰ دلار را تثبیت کرد.

از ابتدای سال تاکنون ، دومین ارز بزرگ  دیجیتال ۳۱۱ درصد رشد کرده است. این رشد سه برابر بیت کوین است که ۱۰۶ درصد افزایش یافته است.

کالین وو  با استناد به داده های Glassnode ، می گوید ، در ۲۴ ساعت گذشته ، ورودی Ethereum به معاملات صرافی های ارز دیجیتال به طور سرسام آور ۴۴.۲ درصد کاهش یافته است. حجم معاملات اتریوم در Huobi از ۱ میلیارد دلار فراتر رفته است  و این صرافی را بعد از بایننس در جایگاه دوم قرار داد بر اساس داده ها حجم بازار اتریوم ۲،۲۱۱،۵۰۶،۶۷۶ دلار نشان می دهد.

با این حال ، این سیستم عامل داده های Huobi را بر خلاف بایننس غیر قابل اعتماد عنوان کرده است .

ترافیک اتریوم در صرافی Binance Smart Chain

طبق داده های به اشتراک گذاشته شده توسط وو ، درآمد ماینر از هزینه های اتریوم کاهش یافته و از دسامبر به پایین ترین حد یعنی منفی ۲۷ درصد رسیده است:

وو معتقد است که این ممکن است به دلیل مکانیسم MEV (کاهش ارزش استخراج) باشد که سبب بهینه سازی در اتریوم شده است. دلیل دوم این امر احتمالا تغییر گسترده ترافیک کاربر از Ethereum به Binance Smart Chain ، که منجر به کاهش کارمزد گس (GAS) اتریوم شده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید