افزایش خروج بیت کوین از صرافی های متمرکز به ۱۰۰ هزار در ماه میرسد

صرافی های متمرکز این هفته سنگین ترین برداشت بیت کوین خود را از نوامبر ۲۰۲۰ تجربه کرده اند.

خروج بیت کوین از صرافی های متمرکز به بالاترین سطح خود از سال گذشته رسیده است ، تقریباً ۴۰،۰۰۰ بیتکوین در هفت روز گذشته خارج شده است.

بر اساس گزارش تحلیلی سایت Glassnode’s در ۲ اگوست ، خروج بیت کوین برای سومین بار از سپتامبر ۲۰۱۹ به بیش از ۱۰۰،۰۰۰ بیتکوین در ماه افزایش یافته است.

این تحلیلگر  تخمین می زند که تنها ۱۳.۲ درصد از بیتکوین در گردش در حال حاضر در صرافی ها نگهداری می شود که پایین ترین سطح خود درسال ۲۰۲۱ را نشان می دهد.

1111111 - افزایش خروج بیت کوین از صرافی های متمرکز به 100 هزار در ماه میرسد

در پایان آوریل ۲۰۲۰ ، تقریبا ۱۵۰ هزار بیتکوین در ماه از صرافی ها خارج شده است که یک روند افزایشی داشته است.

پنج‌شنبهٔ سیاه به که منجر به سقوط بیش از ۵۰ درصدی قیمت های ارزهای دیجیتالی و همچنین تشدید همه گیری ویروس کرونا و نگرانی سرمایه‌گذاران به دنبال ممنوعیت‌های مسافرتی بین آمریکا و اروپا توسط رئیس‌جمهور ایالات متحده،دونالد ترامپ، ایجاد شد.

علیرغم تمامی این اتفاقات و سقوط تهاجمی ، بیتکوین توانست تا پایان ماه مه سال ۲۰۲۰ توانست ۱۵۰ درصد رشد کرد.

جریانهای خروجی مجدداً در ماه نوامبر ۲۰۲۰ به ۱۵۰،۰۰۰ بیتکوین در ماه نوامبر رسید ، زیرا بیت کوین قیمت بی سابقه خود در ۲۰،۰۰۰ دلار را تاچ کرد ، و بیتکوین در ماه بعد به بالاترین سطح در تاریخ رسید.

سایت Glassnode روندهای مختلف بین Coinbase و Binance را در بیشتر سال ۲۰۲۱ یادآوری می کند ، در حالی که کوینبیس  خروجی های قابل توجهی را تجربه کرده است در حالی که بایننس بزرگترین دریافت کننده بیتکوین بوده است.

با این حال ، ذخایر بایننس در حال کاهش است و ۳۷۵۰۰ واحد بیت کوین (به ارزش تقریبا ۱.۵ میلیارد دلار) در هفته گذشته از صرافی خارج شده اند.

موجودی Coinbase در ماه ژوئن ثابت ماند. در حالی که صرافی در اواسط ماه ژوئیه ۳۰،۰۰۰ بیتکوین دریافت کرد ، ۳۱،۰۰۰ بیتکوین در هفته گذشته از پلت فرم خارج شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید