اکثر سرمایه گذاران سازمانی (فیل ها ) آماده خرید ارزهای دیجیتالی هستند

داده های جدید نشان می دهد که علاقه سرمایه گذاران سازمانی به ارزهای دیجیتالی و مشاغل مرتبط با ارزهای دیجیتالی در حال رشد است.

کمپانی فیدلیتی  که یکی از ابرشرکت های خدمات مالی آمریکایی و غول سرمایه گذاری های فیدلیتی (Fidelity Investments Inc) ائتلاف گرینویچ را موظف  به بررسی ۱۱۰۰ سرمایه گذار سازمانی برای درک انتظارات آنها در مورد سرمایه گذاری در مورد ارزهای دیجیتال کرد.

اکثر سرمایه گذاران بررسی شده انتظار دارند در آینده در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنند.رویترز گزارش داد که این نظرسنجی بین دسامبر ۲۰۲۰ و آوریل ۲۰۲۱ با مشارکت سرمایه گذارانی که دارایی خالص بالایی داشتند و همچنین با دفاتر خانواده ، صندوق های سرمایه گذاری دیجیتال و سنتی ، مشاوران مالی و اوقاف انجام شده است.

سرمایه گذارانی که توسط تیم مخصوص ارزهای دیجیتالی فدلیتی بررسی شده اند شامل کسانی می شود که ، مستقیما در ارزهای دیجیتالی سرمایه گذاری انجام داده اند ، از شرکت های مرتبط با ارزهای دیجیتالی سهام خریداری کرده اند، یا در محصولات دیگری که مرتبط با ارزهای دیجیتالی است سرمایه گذاری انجام داده اند. حدود ۷۰ درصد از شرکت کنندگان انتظار دارند که طی ۵ سال آینده در ارزهای  دیجیتال سرمایه گذاری کنند.

از هر ۱۰ نفر ۹ نفر  علاقه مند به سرمایه گذاری هستند و نمونه کارهای شرکت یا مشتریان خود را برای افزودن دارایی های دیجیتالی در یک بازه زمانی پیش بینی می کنند.

کمپانی فیدلیتی در پی علاقمندی سازمان ها و اشخاص به ارزهای دیجیتالی افراد بیشتری را استخدام می کند.اخیراً گفته شد که این شرکت برای کنترل اشتهای روزافزون سرمایه گذاران موسسه ، تعداد کارکنان خود را حدود ۷۰ درصد افزایش می دهد.

Grayscale یکی دیگر از بزرگترین سرمایه گذاران سازمانی است. که گذشته از سرمایه گذاری بر روی ارزهای دیجیتالی شده مانند بیت کوین (BTC) یا اتریوم (ETH) ، مدیران شرکت تصمیم دارند وارد دنیای مالی غیرمتمرکز (DeFi) شود.دیروز، گری اسکیل از یک وسیله نقلیه جدید برای سرمایه گذاری خبر داد که دارایی های DeFi را مورد هدف قرار داده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید