بایننس به دنبال راه اندازی خدمات خود در همه ایالت های آمریکا

گزارش های دریافتی از منابع خبری مختلف حاکی از آن هستند که بایننس به عنوان مشهورترین صرافی رمزارزی جهان قصد دارد فعالیت خود را در ایالات متحده آمریکا بسط و گسترش دهد به طوری که تمامی ۵۰ ایالت این کشور بر اساس برنامه ریزی های انجام شده تحت پوشش این صرافی قدرتمند قرار خواهند گرفت.

بنابراین انتظار می رود شعبه صرافی بایننس در ایالات متحده آمریکا بتواند بر اساس قوانین جدید و توافق های انجام شده با مراجع مرتبط آمریکایی؛ خدمات تریدینگ خود را تا سال آینده در اختیار تمامی علاقمندان و تریدرهای فعال در همه ایالت های این کشور قرار دهد.

قابل توجه است که مدیرعامل شعبه صرافی بایننس در ایالات متحده آمریکا به نام کاترین کولی(Catherine Coley) اخیرا در صفحه شبکه اجتماعی توییتر خود نوشته است که بازار رمزارزی بایننس در ایالت جورجیا به تازگی راه اندازی شده است که امکان خرید، معامله و درآمدزایی از طریق دارایی های دیجیتال را برای مردم فراهم کرده است.

این ایالت به عنوان چهلمین ایالت آمریکا به شمار می رود که مدیران بایننس توانسته اند خدمات خود را در آن راه اندازی کنند. از طرفی حسابدار رسمی بایننس نیز در آخرین مصاحبه خود با منابع خبری اظهار داشت که مدیران این پروژه عظیم موفق شده اند در حالی که فقط یک هفته تا سالگرد تاسیس بایننس باقی مانده است به چهلمین ایالت کشور آمریکا خدمات رسانی کنند.

از طرف دیگر با توجه به اینکه خدمات بایننس در ایالت جورجیا راه اندازی شده و دیروز نیز اطلاعیه ای منتشر شد مبنی بر اینکه خدمات صرافی بایننس به زودی در اختیار مردم ایالت آلاباما نیز قرار خواهد گرفت؛ می توان به این نتیجه رسید که در حال حاضر مدیران شعبه صرافی بایننس در ایالات متحده آمریکا موفق به راه اندازی خدمات خود در اکثر ایالت های این کشور شده اند و فقط تعداد محدودی از ایالت ها در فهرست انتخاب های بعدی این صرافی قرار دارند که از جمله آن ها می توان به ایالت های آلاسکا، کنتیکت، هاوایی، آیداهو، لوئیزیانا، نیویورک، کارولینای شمالی، تگزاس، ورمونت و واشنگتن اشاره کرد.

از طرفی گزارش های منتشر شده از طرف سازمان آمار ایالات متحده آمریکا در سال ۲۰۱۹حاکی از آن هستند که بیش از ۶۱ میلیون نفر با سن بالای ۱۸ سال در این ایالت ها زندگی می کنند. از طرف دیگر به نظر می رسد مدیران شعبه بایننس در آمریکا بر اساس اطلاعیه اخیر سازمان تنظیم مقررات ایالتی احتمالا بتوانند به راحتی جهت آغاز فعالیت این صرافی در ایالت های باقی مانده به دریافت تنها یک مجوز اکتفا کنند و نیازی به انجام مراحل جداگانه برای هر ایالت نباشد.

اگر پروسه دریافت مجوز برای شروع فعالیت در ایالت های باقی مانده بر اساس فرآیند سنتی قبلی پیش رود؛ مشخص نیست پوشش صددرصدی تمامی ایالت های این کشور توسط صرافی بایننس دقیقا تا چه زمانی به طول بیانجامد. از طرف دیگر اگر قوانین جدید اخذ مجوز تا سال آینده اجرایی شود احتمالا صرافی بایننس مجاز خواهد بود صرف نظر از ایالت های مختلف؛ خدمات خود را به صورت سراسری در تمامی ایالت های آمریکا فعالسازی کند.

ممکن است شما دوست داشته باشید