با تاچ شدن عدد ۳۶ توسط بیتکوین ، ۱۰۰ میلیارد دلار از بین رفت

باری دیگر یکی از توییت های جنجالی ایلان ماسک  سبب از دست رفتن ۱۰۰ میلیارد دلار در سقف بازار شد ، و ضررهای قابل توجهی در فضای ارزهای دیجیتالی ایجاد کرده است.

تلاش بیتکوین برای تاچ کردن ۴۰۰۰۰ دلار باز هم ناموفق بود و بار دیگر عدم موفقیت بیتکوین باعث سقوط خود و سایر ارزهای دیجیتالی شد ، که این  امر به طور معمول اتفاق می افتد.

با از بین رفتن بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار در صرافی های ارزهای دیجیتالی آلتکوین ها بدترین آسیب را دیدند.

آیا ماسک  سبب سقوط دوباره بیتکوین شده است؟

از زمان شروع کار در اول هفته ، بیت کوین عملکرد نسبتاً خوبی داشت. و نسبت به افتی که روز یکشنبه داشت سریعتر بهبود پیدا یافت. در چند روز گذشته این روند صعودی مداوم ادامه داشت و منجر به بالاترین قیمت در شش روز گذشته بیش از ۳۹۰۰۰ دلار شد.

با این حال ، همانطور که در چندین مورد گذشته اتفاق افتاد ، زمانی که بیتکوین به خط مورد نظر ۴۰۰۰۰ دلاری نزدیک شد ، خرس ها تلاش کردند تا این روند صعودی را ادامه دهند .اما بیتکوین فقط چند ساعت توانست در محدوده ۳۹۰۰۰ دلار بماند.

و این جایی است که ایلان ماسک دوباره برای بازی آمد. مدیر عامل تسلا با بار دیگر نشان دادن تأثیر خود بر بازار ، به یک آهنگ Linkin Park اشاره کرد و یک ایموجی قلب شکسته را در کنار “Bitcoin” قرار داد.

سخنان او طبق معمول اخیراً به عنوان یک عامل منفی در نظر گرفته شد و ارزهای دیجیتالی اولیه شروع به سقوط کردند. در عرض چند ساعت ، بیت کوین بیش از ۲۰۰۰ دلار ارزش خود را از دست داد و به زیر ۳۶۵۰۰ دلار رسید.

سقوط (خونریزی) شدید آلتکوین ها

آلتکوین ها نیز که در این هفته بسیار بالا بودند اما همانطور که دیدید اتفاقی که برای پیشرو و رهبر ارزها (بیتکوین) اتفاق افتاد باعث شدآن ها نیز سقوط بدی را متحمل شوند.

اتریوم دیروز به ۳۰۰۰ دلار نزدیک شد اما ۷ درصد سقوط کرده و به حدود ۲۶۰۰ دلار رسیده است ، بایننس کوین که نسبت به مابقی آلتکوین ها عملکرد بهتری داشت و به رقم بالاتری از ۴۰۰ دلار رسیده بود ، در چارت ۲۴ ساعته بسیار پایین امد و در حال حاضر در حدود ۳۸۰ دلار است.

 کاردانو (۶.۵- درصد) ریپل(۹-درصد) پولکادات (۱۱ درصد) یونی سواپ( ۱۰ درصد) بیتکوین کش (۹درصد) چین لینک (۱۱ درصد) و در نهایت لایتکوین که (۱۰.۵ درصد) سقوط کرده  اند و بازار بار دیگر رنگ قرمز به خود گرفته است.

همچنین سکه مورد علاقه ایلان ماسک دوجکوین نیز دز ۲۴ ساعت گذشته ارزش خود را از دست داده است و با بیش از ۱۵ درصد سقوط به حدود ۰.۳۶ دلار رسیده است.

در پاراگراف بعدی به تعدادی دیگر از آلتکوین ها که سقوط و ریزش بدی کرده اند را بیان می کنیم.

ارز زیلیکا(۱۸ درصد) ا کرو دائو توکن(۱۵ درصد) دیجی بایت(۱۵ درصد) تورچین (۱۵ درصد) سینتتکس(۱۴- درصد) آیکون(۱۳- درصد) هولو(۱۳- درصد) کوزاما(۱۳- درصد) فانتوم (۱۳- درصد) شیبا (۱۳- درصد) ریزش داشته اند.

در نهایت ، سرمایه که در بازار وجود داشت با از بین رفتن ۱۰۰ میلیارد دلار روبرو شد و حجم بازار به ۱.۶۵۰ تریلیون دلار رسیده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید