برداشت آنی وجه در صرافی کوین بِیس با استفاده از ویزا و مستر کارت

گزارش های منابع خبری حاکی از آن هستند که صرافی مشهور رمزارزی کوین بِیس(Coinbase) اخیرا خدمات نوینی را در اختیار کاربران خود قرار داده است به طوری که مخاطبان این پلتفرم در ۴۰ کشور جهان از جمله کشورهای ایالات متحده آمریکا، انگلستان و منطقه اروپا می توانند از امکان برداشت وجه پرسرعت بهره مند شوند.

کاربران صرافی رمزارزی کوین بِیس در مناطق ذکر شده در بالا بر اساس این اطلاعیه می توانند قبل از شروع تراکنش خود یکی از گزینه های برداشت وجه استاندارد و برداشت وجه پرسرعت را انتخاب کنند.بدین ترتیب کاربران می توانند از کارت های اعتباری ویزا کارت یا مستِرکارت برای انجام عملیات های برداشت دارایی های خود از صرافی کوین بِیس استفاده کنند که سرعت برداشت وجه را در مقایسه با فرآیند سنتی بسیار سریع تر می کند.

در این اطلاعیه آمده است که کاربران برای استفاده از این امکان جدید و انجام عملیات برداشت وجه پرسرعت، ملزم به پرداخت کارمزد اضافی می باشند. کاربران مستقر در ایالات متحده آمریکا باید کارمزدی در حدود ۱/۵ درصد از معامله را برای استفاده از این خدمات پرداخت کنند. لازم به ذکر است که حداقل کارمزد استفاده از این خدمات برای کاربران آمریکایی، ۰/۵۵ درصد در نظر گرفته شده است. این در حالی است که رقم کارمزد برای کاربران مستقر در منطقه اتحادیه اروپا و انگلستان کمی بالاتر و در حدود ۲ درصد در نظر گرفته شده است.

تری آنجِلوس(Terry Angelos) به عنوان مدیر ارشد فناوری مالی شرکت بزرگ ویزاکارت در آخرین مصاحبه خود با منابع خبری گفت:

“صرافی رمزارزی کوین بِیس با فعال کردن خدمات برداشت آنی دارایی های دیجیتال از طریق پتانسیل های ویژه ویزاکارت توانسته است خدمات سریع تر و ساده تر و تجربه خوشایندی را در اختیار مخاطب قرار دهد به طوری که کاربران می توانند دارایی های دیجیتال خود در این صرافی را به راحتی به پول فیات تبدیل کرده و آن ها را با استفاده از ویزاکارت در بیش از ۶۰ میلیون مرکز خرید در سراسر جهان خرج کنند.”

از طرفی شری هِیموند(Sherri Haymond) نیز به عنوان مدیر اجرایی شرکت بزرگ خدمات پرداختی مستِرکارت نیز در مصاحبه اخیر خود اظهار داشته است که صرافی کوین بِیس با ارائه این خدمات جذاب به کاربران خود با استفاده از مستِرکارت توانسته است این امکان را برای مخاطب فراهم کند تا بتواند دارایی های دیجیتال خود را به راحتی و با امنیت کافی برداشت کرده و از آن ها در هر مکانی که مستِرکارت پذیرفته می شود استفاده کنند. بنابراین تعاملات مالی و اقتصادی خود را با انعطاف بیشتری مدیریت خواهند کرد.”

قابل توجه است که گزارش ها خبر از اختلاف پیش آمده میان مدیریت صرافی کوین بِیس و کارکنان این صرافی می دهند و جالب است که خبر راه اندازی خدمات جدید برداشت آنی دارایی ها در بحبوحه این اختلافات منتشر شده است.صرافی کوین بِیس در حدود یک ماه گذشته نیز خبر از افتتاح خدمات اعطای وام به کاربران خود داد که به عنوان یکی از بزرگ ترین و در عین حال قانونمند ترین صرافی های ارزهای دیجیتال در جهان شناخته می شود که وارد تجارت اعطای تسهیلات به مخاطب شده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید