بررسی کیف پول زِنگو(Zengo)

سلام وقتتون بخیر. امروز کیف پول بعدی رو با هم بررسی می کنیم با عنوان زِنگو(Zengo). این کیف پول رو باید به عنوان یه کیف پول کاملا جدید و مدرن تو دنیای کریپتو و دارایی های دیجیتال در نظر گرفت. نکته جالب این کیف پول اینجاست که ادعا می کنه بدون نیاز به استفاده از رمزعبور، کلیدهای خصوصی و یا عبارت های پشتیبان ۱۲ یا ۲۴ کلمه ای تونسته امنیت کاربر رو به بهترین نحو تضمین کنه. پلتفرم Zengo تو وب سایت رسمی خودش اشاره می کنه که هرگونه نگرانی کاربر رو درباره امنیت دارایی ها از بین برده و با یک شیوه نامه و مکانیزم جدیدی آماده تامین امنیت دارایی های دیجیتال کاربر شده.

مزیت بعدی این کیف پول تو ساخت اکانت هست. در واقع کاربر می تونه تو کمترین زمان ممکن یعنی حدودا سی ثانیه حساب کاربری خودش رو بسازه و خرید و فروش یا معاملات ارزهای دیجیتال رو شروع کنه. از طرفی شما می تونید با استفاده از کیف پول Zengo فقط با لمس چند گزینه، خرید دارایی های دیجیتال از جمله بیت کوین، اتریوم و … رو انجام بدین. یکی از مزیت های اصلی این کیف پول می تونه امکان خرید دارایی ها از طریق کارت های اعتباری مشهور مثل ویزا کارت یا مسترکارت باشه. یعنی کاربر به راحتی می تونه موجودی مسترکارت یا ویزا کارت خودش رو به انواع دارایی های دیجیتال تبدیل کنه.

نکته جالب بعدی اینه که تو وب سایت این کیف پول اشاره شده حساب کاربر تو Zengo می تونه به عنوان یه حساب پس انداز براش کار کنه. به عبارتی کاربر در ازای سپرده گذاری تو این کیف پول می تونه سود با درصدهای تعیین شده رو از پلتفرم دریافت کنه. از طرفی تبدیل ارزهای دیجیتال به هم تو این کیف پول با سرعت قابل توجه و همچنین با کارمزد کم انجام میشه که از جذابیت های دیگه ی این کیف پول برای کاربر به حساب میاد.

اطلاعاتی مثل روند بازار دارایی های مختلف دیجیتال، مارکت کپ یا ارزش بازار اون ها تو بازه های زمانی مختلف و اطلاعاتی از این دست تو خود کیف پول در اختیار کاربر قرار داده می شه و دیگه نیازی نیست خارج از پلتفرم Zengo دنبال این اطلاعات بگرده. پشتیبانی سریع و ۲۴ ساعته هم از نقاط قوت دیگه ی این کیف پول هست به طوری که شما می تونید از طریق چت با کارشناس های پلتفرم تو کمترین زمان ممکن، جواب همه سوال ها و درخواست های خودتون رو دریافت کنید.

از قابلیت های جذاب دیگه ی این کیف پول که در دست طراحی و اجراست و قراره به زودی در اختیار مخاطب قرار بگیره؛ ارائه کارت های اعتباری با عنوان کارت Zengo به کاربر هست. کاربرهای این پلتفرم می تونن دارایی های دیجیتال خودشون رو با استفاده از این کارت تو خریدهای روزمره خودشون خرج کنن.

نکته بعدی اینه که تو این کیف پول هیچ مرز حداقل یا حداکثری برای واریز یا برداشت وجه برای کاربر در نظر گرفته نشده. در نهایت اینکه کامنت ها یا نظرهای مثبتی رو می تونید درباره این کیف پول تو وب سایت های مختلف مشاهده کنید. هر سوالی درباره این کیف پول داشتین حتما بپرسین.

ممکن است شما دوست داشته باشید