بررسی کیف پول مای سلیوم (Mycelium)

سلام. امروز میریم سراغ کیف پول بعدی به نام کیف پول مای سلیوم که فقط برای گوشی های تلفن همراه طراحی و تولید شده و نسخه دسکتاپ نداره. از طرفی این کیف پول فقط از رمزارز بیت کوین پشتیبانی می کنه و به عنوان یک کیف پول با منبع باز شناخته می شه.

کیف پول مای سلیوم از خیلی جهات شبیه به کیف پول الکتروم هست و البته تفاوت هایی هم دارن که در ادامه به تفاوت های اون ها اشاره می کنیم. اولین تفاوت اینه که کیف پول الکتروم نسخه دسکتاپ نداره و مای سلیوم نسخه موبایل داره. از طرفی یو آی یا رابط کاربری کیف پول مای سلیوم در مقایسه با الکتروم جذاب تر و به روزتره. یکی از تفاوت های اصلی دیگه اینجاست که مای سلیوم خدمات تبدیل رمزارزها به همدیگه رو هم به مخاطب ارائه می ده ولی این امکان تو کیف پول الکتروم موجود نیست.

مای سلیوم هم مثل کیف پول الکتروم از کیف پول های قدیمی و باسابقه بیت کوین محسوب می شه. از طرفی تو این کیف پول هم مثل الکتروم می تونید مبلغ کارمزد تراکنش ها رو به سلیقه خودتون انتخاب کنید و در نتیجه خودتون مشخص کنید می خواین چه مدتی رو برای نهایی شدن تراکنش منتظر بمونید.

مای سلیوم چند ویژگی جذاب دیگه هم داره که از جمله اون ها می شه به پشتیبانی از کیف پول سخت افزاری اشاره کرد به طوری که کاربر می تونه دارایی های بیت کوین خودش رو تو فضای ذخیره سازی آفلاین نگهداری کنه و در عین حال از محیط کاربری کیف پول مای سلیوم برای بررسی دارایی های خودش استفاده کنه.

به طور کلی اگر بخواهیم به مزیت ها و نقاط قوت این کیف پول اشاره کنیم باید امکان انتخاب رقم کارمزد از بین گزینه های مختلف، منبع باز بودن این کیف پول و همچنین پشتیبانی از کیف پول های سخت افزاری رو در نظر بگیریم. از طرف دیگه اگر نقاط ضعف و نواقص این کیف پول رو بخواهیم بررسی کنیم باید بگیم که جز بیت کوین از رمزارزهای دیگه پشتیبانی نمی کنه؛ تو نگاه اول و شروع کار می تونه برای کاربر مبتدی کمی گیج کننده و پیچیده باشه و اینکه فقط نسخه موبایلی اون در اختیار کاربر قرار گرفته.

کیف پول مای سلیوم ویژگی های امنیتی جذاب و خوبی داره که می تونه خیال هر سرمایه گذار بیت کوین و کاربری رو راحت کنه. از قابلیت های مهم دیگه ای که کیف پول مای سلیوم داره و به شدت می تونه تو تقویت امنیت موثر باشه اینه که بعد از هر تراکنش یه آدرس جدید برای کاربر تولید می کنه و در عین حال آدرس های قبلی هم هنوز معتبر هستن.

تو جمع بندی باید بگیم با توجه به اینکه کیف پول مای سلیوم رو یک تیم قدرتمند نرم افزاری توسعه دادن و این برند حتی قبل از اختراع بیت کوین در زمینه فناوری فعالیت داشته می شه، می شه به سابقه و تجربه اون ها اعتماد کرد و خیالمون از بابت جنبه های امنیتی اون راحت باشه.

همونطور که اشاره شد کیف پول مای سلیوم از نظر زیبایی شناختی و گرافیکی شاید چندان برای کاربر جذاب نباشه و تو نگاه اول کاربر تازه وارد رو نمی تونه جذب کنه ولی در کل برای کاربرهای حرفه ای تر و با تجربه تر یک گزینه عالی محسوب می شه. اگر هر سوالی درباره نحوه ساخت اکانت و استفاده از این کیف پول داشتین حتما از ما بپرسین. در خدمتیم.

ممکن است شما دوست داشته باشید