برنامه چت سیگنال کمک های مالی خود را از طریق بیتکوین و سایر رمزارزها انجام می دهد

سازمان خصوصی سیگنال که هدفش حفظ حریم خصوصی مشتری است ، اکنون طیف وسیعی از ارزهای رمزپایه را از Chainlink گرفته تا Zcash می پذیرد.

سرخط خبرها

سازمان خصوصی برنامه پیام رسان Signal می گوید که شروع به گرفتن کمک های مالی از طریق رمزارزها کرده است.
از جمله این رمزارزها عبارتند از بیت کوین ، اتریوم، لایت کوین ، ChainLink ، Zcash و موارد دیگر است.همچنین می توانید به صورت ناشناس اهدا کنید.

بر اساس صفحه جدیدی که در سایت برنامه سیگنال قرار گرفته قرار است این پرداخت ها از طریق The Giving Block پردازش می شود ، شرکتی که کمک های مالی کریپتو را برای سازمان های خصوصی تسهیل می کند.این سایت علاوه بر دو ارز رمزپایه محبوب بیتکوین و اتریوم از سایر آلتکوین ها (مانند Litecoin ، Chainlink و Zcash ، که اصطلاحاً “سکه حریم خصوصی” نامیده می شوند) استفاده می کند.

سیگنال کمی شبیه تلگرام ، که یکی دیگر از سرویس های پیام رسان محبوب است ، به این صورت که از آاول به انتها رمزگذاری شده است ، به این معنی که پیام ها فقط توسط فرستنده و گیرنده قابل خواندن هستند.این در تضاد با چیزی ماندد برنامه فیس بوک است که می تواند به داده های شما دسترسی داشته باشد و می تواند از آنها برای فروش موثرتر تبلیغات در سیستم عامل خود استفاده کند.

بنیاد سیگنال در سال ۲۰۱۸ توسط Moxie Marlinspike راه اندازی شد

بنیاد سیگنال در دهم ژانویه سال ۲۰۱۸ توسط Moxie Marlinspike و با اتکا به برایان اکتون (Brian Acton)، یکی از بنیانگذاران واتس‌اپ، تأسیس شده است؛ جک دورسی سازنده برنامه توییتر و همچنین ایلان ماسک مدیرعامل شرکت خودرو سازی تسلا از پیامرسان سیگنال استفاده می کنند.
سال گذشته ، در پی کشته شدن جورج فلوید توسط پلیس ، سیگنال ابزاری را برای تار کردن چهره برای حفاظت از هویت معترضین ارائه داد. همچنین گزارش شده است که Signal به طور فعال در حال بررسی گزینه های توسعه رمزارز خود است.

ممکن است شما دوست داشته باشید