بزرگترین بانک السالوادور از بیت کوین برای پرداخت وام ، کارت اعتباری و سایر خدمات پشتیبانی می کند

بزرگترین موسسه مالی کشور Bancoagricola : به لطف مشارکت با استارتاپ پرداخت Flexa ، از انواع وسیعی از خدمات مرتبط با بیت کوین در السالوادور پشتیبانی می کند.

استفاده از بیت کوین در السالوادور بهترین شروع را نداشته است. با این حال ، موسسات مالی در حال حاضر تمام تلاش خود را برای رعایت قانون انجام می دهند.

Bancoagrícola ، بزرگترین موسسه مالی کشور ، یکی از اولین بانک هایی است که راه حل های فناوری سازگار با بیت کوین را شامل می شود و به لطف مشارکت با استارتاپ پرداخت های دیجیتال Flexa ، زیرساخت خود را برای ارائه خدمات بیت کوین تطبیق داده است.

موسسه Bancoargícola با همکاری استار تاپ Flexa برای آوردن بیت کوین به بانک ها طبق اعلامیه رسمی مطبوعاتی که توسط Flexa به اشتراک گذاشته شده است ،

طبق اعلامیه رسمی استارتاپ فلکسا ، موسسه Bancoargícola با کمک و همکاری Flexa بیتکوین را به بانک های السالوادور می آورد.

ادغام هر دو طرف به السالوادوریها اجازه می دهد بدون در نظر گرفتن بیت کوین یا دلار از خدمات اولیه بانکی استفاده کنند. این استارتاپ اشاره کرد که Bancoagrícola از بیتکوین برای  پرداخت  وام ، کارت اعتباری و کالاها و خدمات تجاری حمایت کرده ، تا در اسرع وقت از قانون بیت کوین پیروی کند.

قانون بیت کوین ، که توسط رئیس جمهور بوکله و در ماه ژوئن معرفی شد ، و چند ساعت بعد توسط کنگره طرفدار بوکله در کشور تصویب شد ، مقرر می کند که بیت کوین به عنوان یک مناقصه قانونی شناخته می شود ، زیرا توسط هر عامل اقتصادی با حداقل امکانات لازم برای استفاده مورد قبول است.

از آنجا که بیت کوین خارج از ساختار بانکی عمل می کند ، دولت کیف پول Chivo را ایجاد کرد و ۳۰ دلار از بیت کوین را برای همه السالوادورایی ها که این کیف پول را دانلود می کنند ، ارسال کرد. کیف پول چیوو مستقل است ، به طور مستقیم به هیچ بانکی وابسته نیست و امکان مبادله فوری و ظاهراً بدون هزینه بین بیت کوین و دلار را فراهم می کند.

اما Bancoagrícola از نظر خدمات مالی یکپارچه یک قدم جلوتر می رود. این مشارکت حتی برای ارائه سازگاری بیت کوین در نقاط فروش Bancoagrícola بدون نیاز به استفاده از کیف پول Chivo مفید خواهد بود.

بانک های السالوادور تنها کسانی نیستند که نوآور هستند

Bancoagrícola زیرمجموعه ای از Bancolombia است ، که یکی از پیشروترین بانک های کلمبیا است.

در آن کشور ، Bancolombia روی یکپارچه سازی با صرافی ارزهای رمزنگاری شده Gemini تحت نظارت ایالات متحده کار می کند تا خدمات مشابهی را به لطف سندباکس قانونی که از سال ۲۰۱۹ در دسترس است ارائه دهد.

ادغام با Flexa یک نوآوری منحصر به فرد در سراسر جهان خواهد بود. کارلوس مائوریسیو نووآ ، مدیر ارشد اجرایی Bancoagrícola ، گفت که آنها از آینده چشم انداز بسیار هیجان زده هستند و امیدوارند در این مرحله جدید اقتصادی که در کشور آغاز می شود ، به بهبود خدمات خود ادامه دهند.

ما بسیار هیجان زده هستیم که اولین موسسه مالی در السالوادور هستیم که دسترسی بیت کوین را برای مشتریان خود در سراسر مجموعه محصولات مالی فعال  کرده و شمول مالی را افزایش داده است .استارتاپ Flexa در کمک به ما در اولویت بندی تجربیات مشتریان خود با استفاده از بیت کوین به عنوان وجوه قانونی در السالوادور بسیار موثر بوده است. ما مشتاقانه منتظر ادامه نوآوری در کنار آنها برای مدت طولانی هستیم. “

به لطف این راه حل ، السالوادوریها حتی در صورت استفاده از کیف پول شخص ثالث در کنار کیف پول Chivo تحت حمایت دولت ، از سازگاری کامل بیت کوین با فیات برخوردار خواهند بود.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید