به روزرسانی اتریوم برای کاهش عرضه آن در ماه جولای شروع میشود

EIP-1559 در ماه جولای به طور مستقیم عرضه می شود. برخی فکر می کنند این قیمت اتریوم را افزایش می دهد ،اما بسیاری از ماینرها از این موضوع راضی نیستند.

سرخط خبرها

اتریوم در ماه جولای امسال به روزرسانی بزرگی می کند.

این روش کارمزد معاملات Ethereum را تغییر می دهد.

بسیاری از ماینرها ، کسانی که به امنیت شبکه کمک می کنند و برای آن پاداش می گیرند ، خوشحال نیستند.

نسخه جدید اتریوم که نوسانات کارمزد معاملات را کاهش می دهد ، برای هارد فورک مهم بعدی اتریم در نظر گرفته شده است.

به روزرسانی فوق ، EIP-1559 (EIP مخفف کلمه Ethereum Improvement Proposal) قرار است در ماه جولای در هارد فورک “London” Ethereum اجرا شود.

این پیشنهاد نوسان کارمزد تراکنش ها را از طریق سوزاندن هزینه (پرداخت با اتریوم) به جای پرداخت به ماینر ها، را کاهش میدهد

اگرچه استخراج کنندگان ضرر خواهند کرد ، اما تحلیلگران معتقد هستندد که این ارتقا می تواند قیمت اتریوم را پمپاژ کرده و استفاده از آن را ارزان تر کند.

پرداخت دستمزد ها به موجودی ماینرها و کاربرها بستگی دارد.

اگر د شبکه یک گلوگاه ایجاد شود که باعث کندی در تایید تراکنش ها شوند ماینر ها میتوانند برای تایید هر تراکنش ۲۰ دلار دریافت کند.

EIP-1559 چیست ؟

EIP-1559 نحوه پرداخت هزینه های معاملاتی اتریوم توسط کاربران را اصلاح می کند. در حال حاضر ، هزینه های پردازش معاملات به کارگران معدن پرداخت می شود.

EIP-1559 با نرخ استاندارد در سراسر شبکه جای سیستم عرضه / تقاضا به سبک حراج را می گیرد. این هزینه ، که “BASEFEE” نامیده می شود ، وقتی بازار شلوغ است افزایش می یابد و در صورت آرام شدن بازار کاهش می یابد.

EIP-1559 به این معنی است که ماینرها نرخ ها را تعیین نمی کنند. شبکه انجام می دهد. و هزینه معاملات به استخراج کنندگان نمی رسد. درواقع آنها حذف میشوند.

آیا EIP-1559: برای اتریوم خوب است؟

تیم اوگیلوی ، مدیر عامل شرکت زیرساخت Ethereum Staken گفته که قیمت اتریوم به احتمال زیاد در بلند مدت مثبت خواهد بود.

او همچنین گفت ، هزینه های GAS پایین تر و قابل پیش بینی تر می شود به این معنی که اتریوم فقط برای ثروتمندان نیست و مردم را به استفاده از شبکه ترغیب می کند.

اوگیلوی همچنین ماه گذشته به Decrypt گفت که سوزاندن اتریوم در قالب پرداخت کمیسیون تراکنش ها نیز قیمت را افزایش می دهد زیرا اتریوم کمیاب تر می شود.

اعتصاب ماینرها

این بروزرسانی بدون انتقاد نخواهد بود!

دو نفر از بزرگترین استخراج کننده های اتریوم از اینکه هزینه های آن ها اینگونه پرداخت شود عصبانی هستند و ده نفر دیگر نیز نارضایتی خود را از این نسخه اعلام کرده اند.

اسپارک پول ، استخراج کننده ای که ۲۶٪ از هش ریت را کنترل می کند ،مخالف ارتقا اتریوم است. همانطور که Ethermine.org ، ۲۱.۸٪ از میزان هش اتریوم را کنترل می کند.

Flexpool ، نیز که یک استخر کوچک استخراج اتریوم است نیز با این پیشنهاد مخالف است ، و گفت مانند این است که ” “به جای دادن انعام به پیشخدمت ، در حالی که به او می خندی ، انعام را مقابل او گرفته و بسوزانی”

در مقابل F2Pool ، که ۱۱.۴٪ از میزان هش را کنترل می کند ، از EIP پشتیبانی می کند.

تیم بیکو گفته ” “من فکر نمی کنم که استخراج کننده ها برنده بلند مدت در اینجا باشند.آن ها مبارزه می کنند اما در نهایت آن ها در طولانی مدت بازنده هستند.”

اوگلیوی گفت. Ethereum 2.0 ، نسخه جدیدی از اتریوم است که مدتها در انتظار آن بودیم ، این اتریوم زنجیره بلاکچین از الگوریتم proof-of-work به proof-of-stake انتقال می دهد که در این انتقال اولی به ماینرها برای پردازش معاملات پاداش می دهد ، دومی به افرادی که اتریوم زیادی دارند ، پاداش می دهد.

.

ممکن است شما دوست داشته باشید