بیتکوین قیمت ۵۰ هزار دلار را شکست

قیمت بیت کوین به نقطه عطف خود باز می گردد ، اما قدرت ماندن آن بستگی دارد به هفته آینده که شاهد اتفاقات جدی تری هستیم .

با شروع هفته جدید بیت کوین ، بیت کوین  به قله ی ۵۰،۰۰۰ دلار بازگشت. پس از اینکه ارزهای دیجیتال تعطیلات آخر هفته را با قدرت پشت سر گذاشتند  ، بیت کوین سرانجام در ۲۲ آگوست همانطور که انتظار می رفت  از مرز ۵۰ هزار دلار عبور کرد.

در کنار حس محکم دژاوو ، معامله گران به طور طبیعی کنجکاو هستند که در آینده چه اتفاقی می افتد و بسیار مهم است که بدانند که آیا بیتکوین در این قله خاموش و ساکت می ماند یا به روند رو به رشد خود ادامه می دهد.

با برگزاری اجلاس سالانه جکسون هول از سوی فدرال رزرو ایالات متحده در این هفته ، محرک های کلان می توانند با منابع داخلی ترکیب شوند و هفته ای پرهیاهو را برای بازارهای ارزهای دیجیتالی شده آغاز کنند.

بیت کوین ۵۰،۰۰۰ دلاری: چه چیزی می تواند اشتباه باشد؟

 هیچ نگرانی در مورد ریزش بیت کوین در ۵۰،۰۰۰ دلاری در آخر هفته وجود نداشت. همه چیز از حجم کم گرفته تا رویداد توزیع نزولی Wyckoff در شبکه های اجتماعی از کسانی که از قدرت بازار قانع نشده بودند قابل مشاهده بود.

با این حال ، در این رویداد ، بیت کوین سطح قیمتی روانی قابل توجهی را در سبک کلاسیک حفظ کرد.

پنتوشی معامله گر محبوب در یکی از توییت های مختلف خود در روز یکشنبه به طور خلاصه گفت که : ” اگر بیتکوین بتواند از این مرحله عبور کند ، افرادی که ترید می کنند بیتکوین خود را از دست می دهند و هودلرها (یا هولدرها) برنده خواهند شد.”

“من این را یک بار دیگر قبل از اینکه ۶ برابر بی امان انجام دهد ، گفتم. بدانید چه زمانی معامله کنید و چه زمانی معامله نکنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که کاری انجام ندهید. وظیفه من این است که وقتی اتفاقی می افتد کاری انجام ندهم. “

پنتوشی منابع مختلف را به Q4 2020 هدایت کرد ، و گفت شباهت هایی بین ترکیب بازار در حال حاضر و شروع مرحله اصلی آخرین اجرای گاو نر بیت کوین وجود دارد.

این “سکوی  پرش” همچنین هنگامی ظاهر شد که BTC/USD برای اولین بار در فوریه به ۵۰،۰۰۰ دلار رسید-اما زمان زیادی طول کشید تا این سطح به حمایت کامل برسد و زمینه را برای سفر به بالاترین سطح ففعلی یعنی ۶۴،۵۰۰ دلار فراهم کند.

بنابر این ، پنتوشی معتقد است ، اگر BTC/USD شاهد عقب نشینی جدیدی باشد ، احتمالاً زودگذر خواهد بود.

وی افزود: “احتمالاً در صورت وجود چندان به گذشته نگاه نمی کنم ، در حال حاضر همه چیز مربوط به تجمع است. وقتی نشانه گذاری شروع می شود ، فقط تجمع عمودی وجود دارد. “

با نزدیک شدن به اجلاس مجازی فدرال رزرو ، شایعات در حال کاهش است

 نشانه های کلان به احتمال زیاد این هفته از سوی فدرال رزرو ایالات متحده ارائه می شود. گردهمایی سالانه شخصیت های برتر مالی جکسون – که اکنون مجازی شده است – شایعه شده است که تمرکز زیادی بر تغییرات سیاست های اقتصادی ناشی از همه گیری ویروس کرونا دارد.

به طور خاص ، بازارها می خواهند بدانند که آیا هرگونه کاهش خرید دارایی در کارت ها وجود دارد یا خیر و چه زمانی ممکن است اتفاق بیفتد. تحلیلگران می گویند با چنین حرکتی تا حدی ارزها قیمت گذاری شده ، تنها یک اتفاق غیر منتظره می تواند بازارها را بچرخاند.

ممکن است شما دوست داشته باشید