بیت کوین به زیر ۳۵ هزار دلار می ریزد

با سقوط بیتکوین به زیر ۳۵۰۰۰ هزار دلار و اتریوم به زیر ۲۳۰۰ دلار  ۱۰۰ میلیارد دلار سرمایه از حجم بازار از بین می رود.

پس از چند روز که که بیتکوین خود را بالا کشید بود ، باز هم خرس های بیتکوین کنترل بازار را به دست گرفتند و با دارایی های خود باز بیتکوین را چند هزار دلار پایین کشیدند و به زیر ۳۵ هزار دلار رساندند. ما بقی ارزهای دیجیتال نیز با شدت بیشتری متحمل ضرر شده اند.

اتریوم به ۲۳۰۰ دلار و بایننس کوین به ۳۳۰ دلار کاهش یافته است..

در پی اخبار مثبت چند روز اخیر و حمایت سرسختانه السالوادور ، هند و برخی از شرکت های بزرگ که خواهان تکه ای از ارزهای دیجیتالی را در اختیار خود بگیرند سبب شده بود بیتکوین عملکرد خوبی داشته باشد.

روز پنج شنبه بیتکوین به بالاترین قیمت خود نسبت به ۶ روز کذشته رسید وبه ۳۸۵۰۰ دلار رسید و همان جا متوقف شد .

با اینحال ، از آن زمان وضعیت کاملا تغییر کرده است.و در یک ساعت ارز دیجیتالی بیتکوین ۲۰۰۰ دلار را از دست داد و به زیر ۳۵ هزار دلار سقوط کرد. علی رغم بازیابی چند صد دلاری بیتکوین ، بیتکوین هنوز در مقیاس ۲۴ ساعته ۴ درصد پایین است ، و حجم بازار زیر ۷۰۰ میلیارد دلار است. اما از جنبه مثبت که بنگریم ، تسلط بیتکوین در بازار بیش از ۴۴ درصد است ، زیرا آلت کوین ها با شدت بیشتری سقوط کرده اند.

در حالی که بیتکوین در طی روز حدود ۴ درصد ارزش خود را از دست داده است ، وضعیت آۀت کوین ها در بازار قرمز رنگ شده است .

در همین چند روز پیش ، اتریوم به بالای ۲۶۰۰ دلار رسید ، اما از آ« زمان تاکنون ۳۰۰ دلار سقوط کرده و به ۲۳۰۰ دلار رسیده است، بایننس کوین با رشد بیش از ۳۸۰ دلار سرمایه خود ، ۵۰ دلار نسبت به اواسط هفته از دست داده است ، در آخرین اصلاح بایننس حدود ۳۳۰ دلار را تاچ کرده است. کاردانو -۸.۵) ) درصد سقوط کرده است و در تلاش است که ۱.۴ دلار را تاچ کند.

آۀت کوین های بزرگتری  که بیشترین ضرر را در بازار داشته اند را در پاراگراف بعدی می گوییم.

دوجکوین (-۵٪)  ، ریپل (-۵٪)  بیتکوین کش (-۷٪) ، لایت کوین (-۹٪) و سولانا (-۹٪) بازار را به رنگ قرمز دراورده اند.

Polkadot و Uniswap سقوط دو درصدی داشته اند. در نتیجه ، هر دو به دامپینگ زیر ۲۰ دلار نزدیک هستند.

وضعیت سکه هایی که ارزش مالی کمتری به نسبت سایر آلت کوین ها داشته اند به مراتب بدتر است. تورچین با کاهش ۲۰ درصدی به ۶.۵ دلار رسیده و بیشترین افت را از دیروز داشته است.

بیتکوین گولد (-۱۶٪) ، کوساما (-۱۶٪) سای کوین (-۱۵٪) سوشی سواپ (-۱۵٪) آمپ (-۱۵٪) فانتوم (-۱۴٪) اینترنت کامپیوتر (ICP) (-12٪) ، کلایتن (-۱۲٪) ، هوریزن (-۱۲٪) ، شیبا اینو (-۱۲٪) فقط چند نمونه از ارزهایی است که سقوط دو رقمی داشته اند.

در نهایت ، سرمایه تمامی بازارهای ارزهای دیجیتالی ۱۰۰ میلیارد دلار در دو روز از دست داده است و اکنون به زیر ۱ تریلیون دلار رسیده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید