بیش از صدهزار کاربر و شش مشارکت جدید در پلتفرم CoinTracker

پلتفرم کوین تِرَکِر یا CoinTracker به عنوان یک پلتفرم فعال در صنعت کریپتو محسوب می شود که به کاربران ارزهای دیجیتال یا رمز ارزها اجازه می دهد از طریق این پلتفرم بتوانند به راحتی به گزارش گیری تراکنش ها و موجودی و همچنین محاسبه میزان قابل پرداخت مالیات در حوزه های قضایی مختلف در سراسر دنیا بپردازند.

این پلتفرم تاکنون موفق به جذب بیش از ۱۰۰/۰۰۰ هزار کاربر شده و اخیرا نیز با شش شریک تجاری جدید وارد همکاری شده است.

این وبسایت که توسط شمار قابل توجهی از تریدرهای ارزهای دیجیتال در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد باعث می شود تمامی تریدرهای ارزهای دیجیتال در کشورهای مختلف جهان تبعیت لازم از قوانین مالیاتی و ارسال اظهارنامه را داشته باشند.

در پست مورخ ۱ آوریل این پلتفرم در وبلاگ اختصاصی خود آمده است که پلتفرم CoinTracker در طی ماه گذشته با شش شرکت جدید وارد همکاری شده است تا بتواند خدمات جامع تر و کامل تری را به کاربران خود ارائه دهند.
اسامی این شش شرکت جدید عبارتند از: Casa, Compound, Crypto.com, ErisX, IDEX و.Lolli

قابل توجه است که این شش مشارکت جدید علاوه بر همکاری پیشین این پلتفرم با پروژه های Coinbase و Turbotax آغاز شده اند.
بدین ترتیب بر اساس همکاری با Casa، کاربران ارزهای دیجیتال می توانند با قابلیت چندامضایی از امنیت قوی تری در امور اجرایی خود بهره مند شوند.

از طرفی مشارکت با Crypto.com به کاربران ارزهای دیجیتال اجازه می دهد تا بتوانند گزارش تراکنش ها و موجودی دقیق خود را به مراجع و نهادهای قضایی مربوطه ارسال کنند.

علاوه بر این همکاری با ErisX باعث شد تا کاربران ErisX بتوانند اطلاعات پروفایل خود در CoinTracker را به راحتی و بدون نیاز به ایمیل با کارشناسان امور مالیاتی به اشتراک بگذارند.

در نهایت اینکه مشارکت با پروژه Lolli نیز به کاربران این امکان را می دهد تا بتوانند تاریخچه تراکنش های خود را در قالب فایل سی اس وی(CSV) در CoinTracker وارد کنند.

شکوفایی در بحران جهانی

چاندان لودها(Chandan Lodha) به عنوان موسس پلتفرم CoinTracker در مصاحبه اخیر خود تاکید کرد که رشد و شکوفایی این شرکت در بحران و فروپاشی اقتصاد جهانی ناشی از اپیدمی ویروس کرونا به وجود آمده است.

وی همچنین ضمن امیدواری به آینده افزود:

“در شرایط اخیر شاهد تلاش ورود کاربران جدید به بازار ارزهای دیجیتال برای خرید حفره ها (dip) بودیم. از طرفی بسیاری از پلتفرم های فعال در حوزه ارزهای دیجیتال نیز به دنبال راهکاری برای الزام کاربرانشان به تبعیت از قوانین مالیاتی هستندو به همین دلیل است که شش شرکت جدید مشارکت خود با ما را آغاز کردند تا صنعت ارزهایپ دیجیتال با سهولت و اطمینان بیشتری به فعالیت خود ادامه دهد.”

وی در ادامه خاطرنشان کرد که متاسفانه شک و تردید بسیاری در مورد صلاحیت و اعتبار ارزهای دیجیتال در سراسر جهان وجود دارد و پلتفرم CoinTracker در تلاش است بتواند گام موثری را در جهت افزایش اعتماد به این صنعت بردارد.

وی افزود:
“اگر علاقمندان و قانونگذاران به این باور برسند که ارزهای دیجیتال در تراکنش های قانونی زندگی روزمره مردم مورد استفاده قرار می گیرد و تریدرها نیز کاملا تابع قوانین مالیاتی هستند، قطعا شاهد افزایش اعتماد روزافزون به صنعت ارزهای دیجیتال خواهیم بود.

تاخیر در پرداخت مالیات درآمد های داخلی آمریکا

منابع خبری گزارش دادند که وزارت خزانه داری آمریکا در اوایل ماه جاری به اشخاص حقیقی اجازه داده است تا مالیات درآمدهای داخلی خود را بدون اعمال جریمه با سه ماه تاخیر پرداخت کنند.

ممکن است شما دوست داشته باشید