بیل میلر ، بنیانگذار و مدیر ارشد سرمایه گذاری Miller Value Partners می گوید، بیتکوین بی ثبات نیست.

مدیر صندوق بیل میلر می گوید بیت کوین حباب نیست ، بیتکوین با با جریان رشد تقاضا خیلی سریع وارد جریان اصلی می شود. این سرمایه گذار مشهور با ارزش همچنان درمورد قیمت ارزهای دیجیتال توضیح داد که قیمت بیت کوین افزایش خواهد یافت زیرا تقاضا برای ارزهای دیجیتال سریعتر از عرضه آن رشد می کند.

بیل میلر بولیش

بیل میلر ، سرمایه گذاری ارزشمند ، بنیانگذار Miller Value Partners است و در حال حاضر به عنوان رئیس و مدیر ارشد سرمایه گذاری فعالیت می کند. وی همچنین مدیر مشارکت در صندوق های استراتژی Opportunity Equity و درآمد است. او پیش از Miller Value Partners ، مدیر سرمایه سرمایه Legg Mason بود.

هفته گذشته در مصاحبه با CNBC از وی سوال شد ؟ آیا این بالاترین قیمت بیتکوین است. میلر پاسخ داد: “روشهای مختلفی برای مشاهده قیمت بیت کوین وجود دارد. ولی ساده ترین راه فقط عرضه و تقاضا است. ”

وی گفت افزایش علاقه موسسه ها به ارز دیجیتال سبب می شود که آن ها زودتر مسیر خود را پیدا کند و توضیح داد که:

“عرضه سالانه بیتکوین ۲٪ رشد می کند و تقاضا با سرعت بیشتری رشد می کند. این همه آن چیزی است که شما واقعاً باید بدانید و این بدان معنی است که بیتکوین بالاتر می رود … من فکر نمی کنم بیت کوین یک حباب باشد ، فکر می کنم این آغازی برای ورود به بازار اصلی است.”

رالی اخیر بیت کوین را با آنچه در سال ۲۰۱۷ اتفاق افتاد مقایسه کنید او گفت در سال ۲۰۱۷ بیتکوین”حباب بود” میلر تصدیق کرد همانطور که در نوسانات اخیر قیمت میتونیم ببینیم که قیمت بیتکوین بی ثبات خواهد بود.

“در زمانی که بیتکوین در حباب قرار داشت در پنج مرحله ما شاهد کاهش ۲۰ درصدی قیمت بودیم نوسان ها هزینه هایی هستند که شما باید برای عملکرد خود پرداخت کنید ”

میلر همان عقیده بسیاری از سرمایه گذاران بیت کوین را دارد که ارز دیجیتال همان “طلای دیجیتال” است. میلر گفت: “طلا حدود ۱۰ تریلیون دلار دارایی است و بیت کوین ۱ تریلیون دلار است و تقریباً قابل تقسیم است.”

“بیتکوین به راحتی قابل حمل است و کافی است شما یک گوشی هوشمند داشته باشید تا بتوانید به هرجای دنیا که میخواهید ارسال کنید ، بنابراین نسبت به ذخیره طلا بیتکوین بسیار بهتر است.”

علاوه بر این ، او اشاره کرد: ۱۵ تریلیون دلار اوراق قرضه با بازده منفی وجود دارد،پس شما می توانید چیزی را داشته باشید که حداقل توانایی بالارفتن را داشته باشد.

در حالی که میلر فکر نمی کند بیت کوین یک حباب است ، به نظر می رسد برخی از مدیران صندوق آن را یک حباب می دانند

مدیر ارشد سرمایه گذاری گوگناهایم اسکات مینرد درباره اصلاح قیمت بیت کوین به فعالان بازار هشدار می دهد اصلاحی که قیمت ارز را ۲۰ تا ۳۰ هزار دلار کاهش می دهد .علاوه بر این ، نظرسنجی مدیر صندوق بانک آمریکا در ماه آوریل نشان می دهد که اکثر مدیران صندوق بیت کوین را به عنوان یک حباب می دانند.

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید