ترازنامه عمده بیت کوین میکرو استراتژی

مدیر عامل میکرواستراتژی(Microstrategy) ، مایکل سایلور (Michael Saylor) امروز اعلام کرد که این شرکت به تازگی ۲۹۵ بیت کوین را با ۱۰ میلیون دلار (به صورت نقد) خریداری کرده است.

ترازنامه عمده بیت کوین میکرو استراتژی

میکرواستراتژی بیش از ۱ میلیارد دلار بیت کوین دارد و در دسامبر ۶۵۰ میلیون دلار به ترازنامه خود می افزاید.
مدیر عامل شرکت ، مایکل سایلور ، یک گاو نر بیت کوین است که پس از مشاهده ابر تورم ایجاد شده توسط بانک های جهانی در آغاز همه گیری کرونا، از مدل تورمی بیت کوین حمایت کرد.

امروز ، سایلور از خرید ۲۹۵ بیت کوین به مبلغ ۱۰ میلیون دلار به صورت نقدی با قیمت متوسط ​​۳۳۸۰۸ دلار برای هر بیت کوین خبر داد و ترازنامه را به ۷۱،۰۷۹ بیت کوین یا ۱.۱۴۵ میلیارد دلار با هزینه متوسط ​​۱۶۱۰۹ دلار برای هر بیت کوین رساند.سیلور این خبر را دو ساعت قبل و با توییتی زبانی که فرمول موفقیت خود را مشخص می کند ، طعنه زد.

سرمایه گذاری میلیارد دلاری میکرواستراتژی یکی از شاخص های اساسی است که تحلیلگران بیت کوین معمولاً هنگام ارزیابی سلامت اجرای بازار گاوی بیت کوین به آن اشاره می کنند.در حالی که قیمت بیت کوین از زمان عمده سرمایه گذاری میکرواستراتژی دو برابر شده است، آخرین خرید به عنوان رای اعتماد از شرکت در نظر گرفته می شود که قیمت بیت کوین برای صعود بالاتر است.این اعلامیه می تواند حرکت بیت کوین را در جهت صعودی افزایش دهد.

ممکن است شما دوست داشته باشید