“دلال” سابق پرزیدنت اوباما در حال پیوستن به هیئت مدیره کیف پول بیت کوین و صرافی Blockchain.com

جیم مسینا فعال سیاسی حزب دموکرات در حال عضویت در هیئت مدیره شرکت کیف پول رمزنگاری Blockchain.com است این اقدام می تواند کمک کند که این شرکت که در سطح کشور مورد توجه قرار گیرد.مسینا ، در طول تصدی خود به عنوان معاون رئیس ستاد رئیس جمهور اوباما در امور عملیاتی ، به عنوان “دلال” شناخته می شود ،او همچنین قبل از تشکیل شرکت مشاوره خود ، The Messina Group رهبری کمپین انتخاباتی اوباما در سال ۲۰۱۲ را بر عهده داشت.

استخدام مسینا ، اولین بار توسط Axios گزارش شد ، او پس از یک هفته لین کسلمن را به عنوان مدیر ارشد بازرگانی خود در Blockchain.com استخدام کرد.کسلمن در کارزار انتخاباتی ریاست جمهوری هیلاری کلینتون در سال ۲۰۰۸ کار کرد. وی بعداً پس از آنکه روابط عمومی خود با نام Greenbrier را به دست آورد ، در گروه Messina شریک شد.اگرچه مسینا به عنوان یک واسطه قدرت شناخته می شود ، اما ویژگی های ناشناخته زیادی دارد از او در حوزه های دیگر به عنوان سیلیکون یاد میشود به هر صورت در کارزار انتخاباتی اوباما مسینا نقش مشاور فنی را بر عهده داشت.

دیوید پلوف ، مدیر مبارزات انتخاباتی اوباما در سال ۲۰۰۸ ، در سال ۲۰۱۴ به عنوان معاون ارشد سیاست و استراتژی خود به Uber پیوست ،پنج سال قبل از اینکه این شرکت به صورت عمومی در همه جا حضور یابد. جی کارنی ، دومین دبیر مطبوعاتی کاخ سفید اوباما ، در سال ۲۰۱۵ نقش معاون ارشد آمازون را بر عهده گرفت.

به عنوان معاون ارشد سیاست و استراتژی خود ، پنج سال قبل از انتشار عمومی این شرکت در حال حاضر در Uber ، در سال ۲۰۱۴ پیوست. جی کارنی ، دومین دبیر مطبوعاتی کاخ سفید اوباما ، در سال ۲۰۱۵ نقش معاون ارشد آمازون را بر عهده گرفت.

علاوه بر این ، مسینا با اعضای فعلی و احتمالی دولت بایدن آشنا است. این شامل نه تنها خود رئیس جمهور بایدن ، که به عنوان معاون رئیس جمهور اوباما خدمت می کرد ، بلکه همچنین گری گنسلر ، نامزد وی برای صندلی SEC که اوباما به عنوان رئیس کمیسیون تجارت آینده کالا منصوب شد ، است. مسینا نام های قدرتمند زیادی در رولدکس خود دارد.

Blockchain.com سه محصول اصلی دارد: صرافی برای تجارت ارز های دیجتال و نوسان گیری ، یک کیف پول برای ذخیره سازی و انتقال ارز های دیجیتال ، و یک کاوشگر برای جستجوی معاملات Bitcoin ، Bitcoin Cash و Ethereumاین گزارش در مورد نزدیک به ۷۰ میلیون کیف پول ایجاد شده از سال ۲۰۱۱ و می گوید که به تسهیل ۲۸ درصد از کل معاملات BTC از سال ۲۰۱۲ کمک کرده است ،اما از آنجا که تا سال ۲۰۱۹ در Blockchain.com مبادله ای آغاز نشد ،از او در مقابل کوینبس ۱۴۲ بازار دارد ، کراکن که ۲۸۴ بازار دارد ، و بایننس که ۱،۱۰۴ بازار عظیم دارد. با نام یک بازیکن جوان در خط حمله نام برده می شود.

اما این شرکت یک دارایی منحصر به فرد دارد: این شرکت صاحب املاک و مستغلات برتر در Google است ، هر زمان که کسی “بلاکچین” را جستجو کند ، در بالای صفحه قرار می گیرد.مسینا و کسلمن ، استاد پیام رسانی و مانور دادن هستند این ویژگی می تواند به درآمد بیشتر برای بلاکچین کمک کند.

ممکن است شما دوست داشته باشید