دوجکوین قیمت ۰.۷ دلار را شکست

در پی توییت های ایلان ماسک در توییتر Dogecoin  این بار رکورد دیگری یعنی ۰.۷۴ دلار  ثبت کرد ، و به هدف ۱ دلار نزدیک و نزدیکتر می شود.

تعامل بیشتر ایلان ماسک و تسلا با شبکه های اجتماعی و پیش بینی اولین حضور او در SNL که در آن برنامه او می تواند در مورد دوجکوین صحبت کند ، ممکن است قیمت توکن meme  دوباره بالا رود.DOGE پس از ثبت یک رکورد قیمت دیگر ، تقریباً ۰.۲۵ دلار از ۱ دلار فاصله داشت. در ابتدای سال جاری دوج حدود ۰.۰۰۵ دلار معامله شد ، اما قیمت آن در ماه های بعد شاهد یک جهش غیرقابل توصیف بود.

دوجکوین پس از اوج قیمت قبلی خود به کمتر از ۰.۶ دلار پس گرفته بود ، اما گاوها دوباره مسئولیت را به دست گرفتند و آن را به سمت بالا هل دادند. در عرض چند ساعت ، DOGE با بیش از ۲۲٪ افزایش به آخرین رکورد خود با ۰.۷۴ دلار رسید.( در Bitstamp )

جالب است که این پامپ قیمت به علت توییت های ایلان ماسک و علاقه خود به این سکه رخ داده است

مدیرعامل تسلا برای مدتی با توییت های خود در شبکه های اجتماعی از ارزهای دیجیتالی پشتیبانی کرده است. در حقیقت ، او قبلاً از خود با عنوان “DOGEFATHER” یاد کرده است. علاوه بر این ، اایلان ماسک این آخر هفته میزبان Saturday Night Live خواهد بود ، و او چندین بار اشاره کرده است که در مورد دوجکوین صحبت خواهد کرد.

سقف بازار DOGE با آخرین رکورد خود به بالاتر از ۹۰ میلیارد دلار رسیده است. بنابراین ، ارز دوج تقریباً ۵ میلیارد دلار فاصله دارد تا از بایننس کوین پیشی بگیرد و به سه ارز برتر بازار کریپتوکرانسی بپیوندد. خارج از دنیای ارزهای دیجیتال ، دوج اکنون بزرگتر از Airbnb ، Uber ، General Motors Company ، Zoom ، FedEx و موارد دیگر است.

ممکن است شما دوست داشته باشید