رای گیری از کاربران راجع به لیست کردن ۶ توکن جدید در صرافی هوبی

گزارش های منابع خبری حاکی از آن هستند که یکی از صرافی های مشهور رمزارزی به نام صرافی هوبی(Huobi) بر آن است تا از کاربران خود راجع به لیست کردن توکن های جدید در این صرافی نظر سنجی کند. بدین ترتیب کاربران این صرافی می توانند در انتخاب شش دارایی جدید دیجیتال که به زودی به فهرست توکن های قابل معامله صرافی هوبی اضافه خواهد شد نقش داشته باشند و رای خود را ارائه دهند.

این صرافی رمزارزی که در کشور ژاپن مستقر است به تمامی کاربران خود اطلاع رسانی کرده است تا قبل از مورخ ۱۶ آگوست در فرآیند رای گیری شرکت کرده و راجع به شش رمزارز جدید که مشتاق هستند آن ها را در فهرست توکن های قابل معامله صرافی هوبی ببینند اظهار نظر کنند.
صرافی هوبی بر اساس اطلاعیه ای که در مورخ ۱۶ جولای در وب سایت رسمی خود منتشر کرده است قصد دارد توکن های اِنجین(ENJ)، آی او اِس(IOST)، نئو(NEO)، آنتولوژی(ONT)، کوانتوم(QTUM) و تزوس(XTZ) را به فهرست دارایی های قابل معامله خود اضافه کند.

دارندگان حساب در صرافی هوبی از مورخ ۱۶ جولای شروع به رای دادن کرده اند. هر اکانت می تواند در هر جمعه یک رای و حداکثر تا پنج رای را ثبت کند. قابل توجه است که فرآیند رای گیری در نیمه شب مورخ ۱۶ آگوست به پایان خواهد رسید.

صرافی هوبی تاکید کرده است که توکن هایی که بیشترین رای را به خود اختصاص دهند در اولویت لیست شدن در صرافی هوبی قرار خواهند گرفت ولی تضمینی مبنی بر لیست شدن حتمی آن ها را به کاربران خود ارائه نمی دهد.

توکن های مورد توجه مدیران صرافی هوبی

لازم به ذکر است سه عدد از توکن هایی که به عنوان اولویت های صرافی هوبی شناخته می شوند متعلق به کشور چین هستند. یکی از این توکن ها متعلق به پلتفرم IOST می باشد که به عنوان رقیب شبکه اتریوم شناخته شده و عمده کاربرد توکن آن به خدمات اینترنتی یا IoS مربوط می شود.

به عبارتی کاربران می توانند از توکن ها برای پرداخت در پلتفرم IOST یا کارمزد قراردادهای هوشمند استفاده کنند. پروژه دوم با عنوان NEO نیز به عنوان یک پروژه بلاکچین عمومی شناخته می شود که قابلیت ادغام شناسه های دیجیتال و قراردادهای هوشمند را دارد و در نهایت پروژه ONT نیز در راستای ارائه راهکارهای مبتنی بر بلاکچین برای کسب و کارهای مختلف فعالیت دارد.

سایر توکن ها به عنوان گزینه های دیگر ریشه های بین المللی بیشتری دارند. به عنوان مثال تزوس(Tezos) به عنوان یک پروژه بلاکچین مبتنی بر اثبات سهام شناخته می شود که محصول مشترک ایالات متحده آمریکا و سوئیس می باشد. از طرفی توکن ENJ به عنوان توکن بومی پلتفرم گیمینگ Enjin معرفی شده است که به دِوِلوپِرها این امکان را می دهد دارایی های دیجیتال با پشتوانه توکن ENJ را به وجود آورده و در بازی های مختلف در میان کاربران توزیع کنند.

صرافی هوبی در حال حاضر هفت ارز دیجیتال یا رمزارز مختلف را برای معامله در صرافی لیست کرده است که از آن جمله می توان به بیت کوین، اتریوم، ریپل، بیت کوین کش، لایت کوین و مونا کوین اشاره کرد. توکن بومی صرافی هوبی به نام HT نیز در مورخ ۱۴ جولای به عنوان نخستین توکن بین المللی صرافی در دسترس قرار گرفته است.

ممکن است شما دوست داشته باشید