روند ریکاوری نرخ رمزارز اتریوم آغاز می شود

داده ها و آمارهای موجود در نمودارهای مختلف بازار کریپتو و ارزهای دیجیتال حاکی از آن هستند که دارایی های دیجیتال یا توکن های مربوط به حوزه دیفای یا امور مالی غیرمتمرکز، روند کورکشن یا اصلاحی شدیدی را در بازه زمانی ۳۰ روز گذشته پشت سر گذاشته اند و این در حالی است که رمزارز اتریوم به عنوان بزرگترین آلت کوین بازار کریپتو در شرایطی قرار گرفته است که انتظار می رود روند معکوس صعودی آن به زودی آغاز شود. رمزارز اتریوم در ماه گذشته در یک دامنه محدود در بازه ۳۴۰ الی ۳۵۰ دلار قرار گرفته بو که کارشناسان و تحلیگران از آن با عنوان ایست روند یاد می کنند و این در حالی است که بر اساس چندین معیار مختلف می توان پیش بینی کرد که ریکاوری نرخ این رمزارز بزرگ در آینده نزدیک شروع می شود.

از طرفی شرکت مشهور تجزیه و تحلیل داده در بازار کریپتو به نام شرکت Santiment نیز اخیرا آماری را منتشر کرده است مبنی بر اینکه تعداد واریز وجه یا سپرده گذاری در صرافی ها از ابتدای ماه سپتامبر تاکنون کاهش محسوسی داشته است. تعداد آدرس هایی که رمزارز اتریوم از آن ها به صرافی های رمزارزی ارسال شده است نیز از مورخ ۱ سپتامبر تاکنون به طور قابل ملاحظه ای کاهش داشته است.

در ادامه نموداری از آمار سپرده گذاری روزانه اتریوم در بازه زمانی شش ماهه اخیر را برگرفته از وب سایت Santiment مشاهده می کنید.

9 - روند ریکاوری نرخ رمزارز اتریوم آغاز می شود
در حالی که فشار فروش اتریوم در صرافی های رمزارزی رو به کاهش بوده است، آمار ورود کاربران جدید به شبکه نیز به طور پیوسته در حال افزایش بوده است. از طرف دیگر اطلاعات دریافتی از یک شرکت دیگر در زمینه تحلیل داده به نام شرکت Glassnode نیز حاکی از آن هستند که تعداد آدرس هایی که دارای حداقل ۰/۰۱ اتریوم هستند به بالاترین میزان در تاریخ اتریوم رسیده است و تعداد ۱۰/۱۱۶/۰۷۶ آدرس را نشان می دهد.

در ادامه نموداری از آدرس های اتریوم که موجودی آن ها حداقل برابر با ۰/۰۱ اتریوم است را برگرفته از وب سایت Glassnode مشاهده می کنید.

d - روند ریکاوری نرخ رمزارز اتریوم آغاز می شود
بسیاری از کارشناسان بر این باورند که رشد و توسعه دیفای یا امور مالی غیرمتمرکز از دلایل اصلی آمار افزایشی در نمودار بالا به شمار می رود و از طرفی پلتفرم کیف پول اتریوم به نام MetaMask نیز در هفته جاری اعلام کرد که تعداد کاربران فعال ماهانه آن از مرز ۱ میلیون نفر عبور کرده که در مقایسه با ماه فوریه تاکنون رشد سه برابری را نشان می دهد. به نظر می رسد نهنگ های بازار نیز در حال خرید و ذخیره سازی دارایی اتریوم هستند و این نشان می دهد که اعتقاد دارند نرخ این رمزارز هم اکنون کمتر از ارزش واقعی آن است.

اگر چه به دلیل بی ثباتی بازار نمی توان ارزش دقیقی را برای دارایی های دیجیتال از جمله اتریوم در نظر گرفت ولی می توان ادعا کرد که اتریوم یکی از موفق ترین ارزهای دیجیتال این بازار بوده است به طوری که درصد بازدهی و سودآوری آن حتی از بیت کوین نیز پیشی گرفته است.به طور کلی پیش بینی بسیاری از کارشناسان و تریدرهای باتجربه مبنی بر بازار گاوی اتریوم در دراز مدت است.

ممکن است شما دوست داشته باشید