روند صعودی بیتکوین تا ۳۵۰۰۰ دلار

ناظران و تحلیل گران فنی بازار بیت کوین می گویند با توجه به رشد دارایی آخر هفته گاو ها صعودی دوباره را رقم خواهند زد.

قیمت بیتکوین صبح روز دوشنبه در خرید و فروش صرافی های آسیایی یک جهش به سمت ۳۵۰۰۰ دلار داشت.

این حرکت صعودی در حالی بود که بیتکوین آخر هفته بدی را سپری کرد و روز شنبه به پایین ترین سطح خود یعنی ۳۰۳۰۰ رسیده است.

با افزایش قیمت بیت کوین به محدوده کانال قبلی خود ، سطح حمایت روانشناختی ۳۰هزار دلار قوی نگه داشته شده است. امروز در سایت تریدینگ ویو بیتکوین پادشاه صنعت ارهای دیجیتالی با ۴ درصد سود در روز با قیمت ۳۴۵۰۰ معامله شد.(در زمان چاپ خبر )

 نظر گاوها در مورد روند بیتکوین

تحلیلگران بازار کریپتوکارنسی  و کارشناسان ارزهای دیجیتالی بر اساس نمودار های بیتکوین و در پی جهش بیتکوین ، و حمایت بزرگی که از بیتکوین شد ، بار دیگر به سمت صعود تمایل پیدا کردند.

تحلیلگر “CryptoHamster” خاطرنشان کرد که بیتکوین و اتریوم هر دو خط مقاومت را شکسته اند و آمادگی حرکت صعودی را دارند. این تحلیلگر اضافه کرد که احتمالاً اقدامات جانبی بیشتری قبل از حرکت بزرگ بعدی وجود دارد که یکی از آن ها  نیاز به رفع مانع روانی برای رسیدن به عدد ۴۰ هزار دلار برای بیت کوین است.

وینی لینگهام که یک کارآفرین اینترنتی در آفریقای جنوبی است و از بنیانگذاران و مدیرعامل Civic است  ، که یک استارت آپ مدیریت و حفاظت از هویت است که در شهر کالیفرنیای ایالات متحده مستقر است و وینی لینگهام اطمینان دارد که نگهداری و حمایت از بیتکوین می تواند منجر به دستاوردهای بزرگتری در سال جاری شود.

وی اظهار داشت :

“اگر خط  حمایتی  ۳۰ هزار دلار همچنان  به حفظ خود ادامه دهد ، احتمالاً امسال رکورد  ۱۰۰ هزار دلار بیت کوین را خواهیم شکست”

میرا کریستنتو ، محقق مساری ، با استناد به مراحل تجمع مدل تجزیه و تحلیل Wyckoff ، اظهار داشت که :

 “زمانی که  بازارها تسلیم شوند ، بیت کوین می تواند ریکاوری انجام دهد.”

کندل هفتگی بیت کوین به شکل “چکش” بسته شد که نشان دهنده ی یک سیگنال صعودی است و نشان دهنده چرخش احتمالی روند پس از رکود شش هفته ای است که در آن ۵۴ درصد  بیتکوین کاهش یافت.

«PlanB» بر اساس مدل Stock-to-flow ، تحلیل خود را بروزرسانی و ارسال کرد که همچنان روند صعودی طولانی مدت را نشان می دهد.

هفته گذشته این تحلیلگر گفت که با پایین آمدن قیمت ها او کمی “مظطرب ” شده است که بیتکوین پایین تر سقوط کند.

PlanB   هفته گذشته در توییتر با ۶۰۰ هزار فالوور خود نظرسنجی کرد و از آنها پرسید که فکر می کنند بیت کوین تا پایان سال به چه قیمتی برسد؟

بیش از ۴۰درصد اظهار داشتند که فکر نمی کنند این رقم بالغ بر ۱۰۰ هزار دلار در سال جاری باشد. مدل S2F در این دوره قیمت متوسط ۲۸۸هزار دلار را می طلبد.

ممکن است شما دوست داشته باشید