رپر معروف بوستا ریمز درباره ارزهای دیجیتالی صحبت می کند

ترور جورج اسمیت جونیور ، که بیشتر با نام بوستا ریمز شناخته می شود از ۳.۸ میلیون فالوئر خود در توییتر سوال کرد کرد که نظرشان در مورد ارزهای دیجیتالی چیست.
ریمز این سوال را مطرح کرد که آیا کسی در صنعت ارزهای دیجیتالی فعالیت می کند؟ و اینکه در حال حاضر چه احساسی نسبت به ارزهای دیجیتالی دارید؟
بوستا ریمز از طرفداران خود پرسید آیا ارزهای دیجیتالی خریداری کند؟
بوستا ریمز ، خواننده رپ ، ترانه سرا ، تهیه کننده ضبط و بازیگر آمریکایی ، بعد از ظهر چهارشنبه در مورد ارزهای دیجیتالی صحبت کرد. ریمز به دلیل فعالیت موسیقیایی خود بسیار مشهور است و همچنین بیشترین نامزدی را برای دریافت جایزه گرمی داشته است.
وقتی این رپر معروف سوال پرسید تعداد زیادی از مردم به ریمز پاسخ دادند و احساس خود را به او گفتند. اما در بین پاسخ ها یک حساب توییتری با عنوان “The Crypto Dood” در پاسخ به توییت ریمز گفت: “از سال ۲۰۱۳ احساس خوبی دارید.” این حساب توییتری به این سبب این جواب را به ریمز داد چون معتقد بود فقط با یک سوال ساده نمی شود درباره ارزهای دیجیتالی صحبت کرد و این رپر باید سوال های بیشتری درباره ارزهای دیجیتالی بپرسد و اطلاعات بیشتری کسب کند.
پس از پرسیدن این سوال از پیروان خود در مورد ارزهای دیجیتالی ،بوستا ریمز در حالی به مکالمه درباره ارزهای دیجیتالی ادامه می دهد که تصاویری از خود به اشتراک گذاشت که به قیمت ها نگاه می کند ، به اشتراک می گذارد.
حساب دیگری به سادگی به ریمز گفت “سرمایه گذاری” کند و ریمز در پاسخ به این توییت خاص پاسخ داد. “بله اما در چه چیزی؟ ریمز از آن ها سوال کرد و البته تعداد بی شماری از مردم توکن های مورد علاقه خود را اعلام کردند.
شخص دیگری به این رپر گفت که او در حال حاضر در صنعت ارزهای دیجیتالی فعالیت می کند اگرچه اکنون بازار نزولی است ولی” زمان خوبی برای خرید است.” ریمز از کسانی که بیتکوین ، اتریوم ، دوجکوین داشتند پرسید این توکن ها چه ویژگی هایی دارند.در ادامه کسانی که نام توکن خود را ذکر کرده بودند ، ریمز می پرسید مورد استفاده این توکن چیست .
ریمز تعداد زیادی از رپرها را که طی سالهای گذشته وارد ارزهای دیجیتالی شده اند دنبال می کند. هنرمندان هیپ هاپ مانند ۵۰ Cent ، Talib Kweli ، Snoop Dogg ، Nas ، Murda Beatz ، Soulja Boy و Eminem همگی به صورت محافظه کارانه وارد این صنعت شده اند.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید