ریپل(Ripple) با اتهام فروش اوراق بهادار ثبت نشده در فلوریدا با یک نبرد قانونی جدید روبرو است.

سر خط خبر ها

ریپل(Ripple) با اتهام فروش اوراق بهادار ثبت نشده در فلوریدا با یک نبرد قانونی جدید روبرو است.

شکایت جدید در حالی صورت می گیرد که این شرکت تحت تأثیر اتهامات (SEC) قرار دارد.

عدم اطمینان در مورد ریپل ممکن است تأثیر زیادی بر قیمت آن داشته باشد.

ساکنان فلوریدا یک دادخواست طبقاتی جدید علیه (Ripple) برای فروش توکن های (XRP) تشکیل داده اند. آنها ادعا می کنند این شرکت قوانین اوراق بهادار دولت را نقض کرده است.

عدم قطعیت قانونی ریپل شدت می گیرد

تایلر تومی (Tyler Toomey) ، ساکن فلوریدا، دادخواست جدید طبقاتی علیه آزمایشگاه Ripple ، مدیر عامل آن برادلی گارلینگ هاوس(Bradly Garlinghouse) و شرکت تابعه آن (XRP II)، (LLC.) تشکیل داد.تومی ادعا می کند که این شرکت بدون ثبت دارایی دیجیتال نزد مقامات فدرال یا محلی، میلیون ها دلار توکنXRP به سرمایه گذاران فلوریدا فروخته است.شاکی اظهار داشت که متهمان نتوانسته اند قوانین اوراق بهادار ایالت را رعایت کنند، و یه صورت غیر قانونی اوراق بهادار را فروخته اند.

شکایت جدید در حالی صورت می گیرد که ثبات قانونی ریپل پس از آن که کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) به دنبال آن و دو تن از مدیران اجرایی آن رفت، درهم شکسته شده است.شکایت جدید در حالی مطرح می شود که ثبات قانونی Ripple پس از پیگیری کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) از دو تن از مدیران ریپل، متزلزل شده است.ناظر نظارتی همچنین ادعا می کند که این شرکت بیش از ۱٫۳ میلیارد دلار از طریق ارائه اوراق بهادار دارایی های دیجیتال ثبت نشده جمع آوری کرده است.

(XRP) برای یک نوسان نزولی دیگر آماده شده است

ترس، عدم اطمینان و تردیدی که در حال حاضر در اطراف ریپل وجود دارد (XRP) را از بین می برد.اگرچه توکن در یک مثلث نزولی به حرکت خود ادامه می دهد، اما به نظر می رسد که سطوح حمایتی با گذشت زمان ضعیف می شود.نزدیک شدن کندل استیک ۴ ساعته به زیر محور مثلث با قیمت ۰.۲۵ دلار می تواند به اندازه کافی قابل توجه باشد که باعث ایجاد وحشت در بین سرمایه گذاران شود.

اگر این اتفاق بیفتد، احتمال اصلاح ۳۳٪ به شدت افزایش می یابد و ارزش XRP را به سمت ۰.۱۷ دلار سوق می دهد. با این وجود، پشتیبانی ریپل در بازارهای شرقی می تواند اعتماد سرمایه گذاران به (XRP) را احیا کند.اگر موج جدیدی از سرمایه که به بازار ریپل وارد می شود و آن را به بالای مثلث در حدود قیمتی ۰.۲۷ دلار بفرستد، ممکن است این نظریه نزولی را به خطر بیندازد. در چنین شرایط که موقعیتی بی نظیر می باشد، (XRP) فرصتی برای دستیابی به موقعیت های از دست رفته و افزایش تا ۰.۳۵ دلار خواهد داشت.

ممکن است شما دوست داشته باشید