ریکاوری ۱۹ درصدی توکن های دیفای در ۲۴ ساعت گذشته

گزارش های منابع خبری و داده های موجود در نمودارها حاکی از آن هستند که بازار توکن های دیفای یا سیستم مالی غیرمتمرکز توانسته است تا حدودی رضایت صاحبان این دارایی ها را جلب کند. قابل توجه است که ارزش این دارایی ها در طی هفته گذشته کاهش بسیار شدیدی داشت به طوری که سیر نزولی ۵۰ درصدی را پشت سر گذاشت.

از طرفی بازار این توکن ها در بازه زمانی ۲۴ ساعت گذشته تا ۱۹ درصد رشد داشته است که ضرر و زیان های وارده به تریدرها را تا حدودی جبران کرده است. از طرفی رمزارز اتریوم نیز به عنوان بزرگترین آلت کوین بازار در طی ۲۴ ساعت گذشته تا ۱۱ درصد رشد داشته است.

آخرین گزارش منتشر شده از طرف وب سایت مشهور تحلیلی Messari نشان می دهد که ۳۲ توکن از مجموع ۳۷ توکن موجود در بازار کریپتو و ارزهای دیجیتال در بازه زمانی ۲۴ ساعت گذشته از ۳ درصد تا ۳۹ درصد رشد و افزایش نرخ داشته اند.

در ادامه نمایی از عملکرد ۱۰ توکن برتر دیفای در ۲۴ ساعت گذشته را برگرفته از وب سایت Messari مشاهده می کنید.

۲۰۲۰۰۹۱۰ ۱۴۲۶۰۳ - ریکاوری 19 درصدی توکن های دیفای در 24 ساعت گذشته

از طرفی لازم به ذکر است که توکن های حوزه دیفای یا سیستم مالی غیرمتمرکز در مقایسه با توکن های موجود در اکوسیستم شبکه اتریوم عملکرد بهتری را به نمایش گذاشته اند به طوری که ۱۳۶ توکن از مجموع ۱۷۸ توکن موجود در شبکه اتریوم عملکرد سبز رنگ داشته اند و رشد مجموع آن ها فقط ۳/۸ درصد بوده است.

در ادامه نمایی از عملکرد توکن های مبتنی بر شبکه اتریوم را برگرفته از وب سایت Messari مشاهده می کنید.

۲۰۲۰۰۹۱۰ ۱۵۰۷۲۴ - ریکاوری 19 درصدی توکن های دیفای در 24 ساعت گذشته

به طور کلی نیمی از ۱۰۰ توکن برتر بازار کریپتو و ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته را دارایی ها یا رمزارزهای دیفای تشکیل می دهند.

ممکن است شما دوست داشته باشید