سکه شیبا اینو چیست؟

سرمایه داران در مورد ارزهای دیجیتالی هشدار دادند. ،ارز دیجیتالSHIBA Inu  یکی از آخرین ارزهای دیجیتالی است که وارد بازار شده – اما به سرمایه گذاران هشدار داده می شود که از خرید این کوین خودداری کنند.

خرید ارزهای دیجیتال ، مانند هر سرمایه گذاری ، یک تجارت خطرناک است و کسب درآمد هرگز تضمین نمی شود ، بنابراین آماده از دست دادن سرمایه خود باشید.

ارزهای دیجیتال نیز بسیار بی ثبات هستند ، بنابراین پول شما می تواند دچار نوسان شود و همانطور که پول شما افزایش پیدا کند ممکن است بالعکس هم شود.ما همیشه گفته ایم ، هرگز پول و سرمایه خود را برای چیزی که در مورد آن اطلاعات و دانشی ندارید سرمایه گذاری نکنید.

در پاراگراف زیر هر آنچه که در مورد توکن شیبا میدانیم با شما به اشتراک می گذاریم.

اطلاعات کمی در مورد ارز شیبا در دست است. بنابراین تشخیص اینکه آیا این ارز قانونی است دشوار است.طبق وب سایت آن ها، شیبا یک ارز دیجیتالی است و با نماد SHIB در سال جاری میلادی به تعداد ۱۰۰۰ تریلیون ایجاد شده است و البته سقف عرضه هم ندارد. یعنی سازنده آن می تواند باز هم به هر تعدادی که می خواهد توکن جدید ایجاد کند.

بنابراین  اولین توکنی است که به کاربران امکان می دهد میلیارد ها یا میلیون ها دلار توکن شیبا در اختیار داشته باشند.

توکن شیبا در صرافی غیر متمرکز  uniSwap لیست شده و کاربران را تشویق به خرید این توکن می کند. این صرافی بارها به دلایل امنیتی جنجال آفرین شده است، چراکه مدیریت متمرکزی پشت آن نیست. کاربران برای معامله در این صرافی نیازی به احراز هویت ندارند و از همین رو، خیلی از پروژه های کلاهبرداری برای فروختن توکن های خود به آن پناه می برند.

از ویژگی های توکن شیبا اینو شباهت نام آن با توکن دوج کوین است  که هر دو از نام یک سگ برداشته شده اند .

سوزانا استورتر ، تحلیلگر ارشد سرمایه گذاری و بازار در Hargreaves Lansdown ، گفت:

“به نظر می رسد توکن  شیبا اینو برای این ایجاد شده است تا مسیری را که دوج کوین برای پول دراوردن هموار ساخته ادامه دهد”

“هنگام سرمایه گذاری بر روی این توکن باید بدانید که هدف این توکن تکرار موفقیتی است که دوج کوین به دست آورد و آن موفقیت تبدیل یک شوخی به یک ماشین پولساز بود”

وب سایت توکن شیبا گفت : نام مستعار شیبا اینو DOGECOIN KILLER است به معنی قاتل دوجکوین ، این ارز فقط یک توکن بر بستر اتریوم بر اساس استاندارد ERC-20 است ،اظهار داشت که  زیر یک پنی باقی نمی ماند و در مدت زمان کمی از دوج کوین پیشی می گیرد.

ارزش توکن های Shiba Inu چقدر است؟

 بر اساس CoinMarketCap ، ارزش Shiba Inu در حال حاضر ۰.۰۰۰۰۰۱۶۳ دلار است ، در حالی که در اواسط آوریل پایین تر از ۰.۰۰۰۰۰۰۶ دلار بود.

شیبا در ۲۰ آوریل به اوج قیمت خود یعنی ۰.۰۰۰۰۴ دلار رسید اما از آن زمان به سطح فعلی خود سقوط کرده است. در مقایسه  بادوج کوین که  ابتدای سال با ۰.۰۰۵ دلار شروع شد و در حال حاضر ۰.۶۰ دلار ارزش دارد .

ارزش Dogecoin به لطف و حمایت افراد مشهور افزایش یافته است ، و این در حالی است که انجمن  Reddit نیز خواستاراین شد هر سکه ای را ۱ دلار ارزش گذاری کنند.

توکن های Shiba Inu چقدر خطرناک هستند؟

خانم Streeter گفت: “کسانی که در بازار ارزهای دیجیتالی سرمایه گذاری می کنند باید نهایت احتیاط را انجام بدهند.

در حالی که نایجل گرین ، مدیر اجرایی گروه deVere ، افزود:  “قبل از آنکه در ارزهایی سرمایه گذاری کنید که ناشناخته هستند ، بهتر از احتیاط زیادی انجام دهید.”

وی افزود: “تفاوت های عمده ای بین بیت کوین و شت کوین ها وجود دارد، بیتکوین که از فناوری پیشرفته ای برخوردار است و تعداد محدودی از آن عرضه شده است و همین عامل باعث این شده است ارزش آن را با طلا یکسان بدانند ، در مقابل ارزهای دیجیتال ناشناخته ای که ظاهرا هیچ ارزش ذاتی ندارند.”

ممکن است شما دوست داشته باشید