شرکت آمریکای امکان خرید املاک را با بیتکوین فراهم می‌کند

بزرگترین فروشگاه تجارت الکترونیکی در آمریکای لاتین آخرین شرکت بزرگ در منطقه است که به جنبش تصویب ارزهای دیجیتال پیوست. Mercado Libre اکنون به مشتریان خود اجازه داده است تعداد مشخصی از املاک را با بیت کوین از آژانسهای املاک خریداری کنند.
این املاک فقط از طریق بیت کوین قابل معامله هستند و روش پرداخت دیگری ارائه نمی دهد.
طبق این اعلامیه ، این شرکت که ۲۰ سال پیش تاسیس شده است ، ۷۵ ملک را از هفت آژانس برای فروش گذاشته است که تنها روش پرداخت و خرید آن ها از طریق پرداخت با بیتکوین امکان پذیر است. تعدادی از این خانه ها ، آپارتمان ها ، زمین ها و غیره در چندین شهر آرژانتین مانند بوینس آیرس ، سانتافه وکوردبا واقع شده اند.

مرکادو لیبرا معتقد است که ارزهای دیجیتال “یک سرمایه گذاری ارزشمند وامن است “، زیرا قابلیت ردیابی ، سرعت و امنیت آن را به روشی مناسب برای سرمایه گذاری و پرداخت تبدیل می کند.
در واقع ، فروشگاه تجارت الکترونیکی یک وبینار(سمینار آنلاین) ارائه داد که در آن اطلاعات بیشتری در مورد ارزهای دیجیتالی که بیش از ۳۰۰ آژانس املاک و مستغلات را هدف قرار داده است ، ارائه داد.
خوان مانوئل کارترو ، مدیر تجاری وسایل نقلیه ، املاک و مستغلات و خدمات بازار آزاد در مرکادولیبرا ، نقش بیت کوین را در روشی که امروزه مردم برای کالاها پرداخت می کنند ستود:
” ما همیشه مراقب تغییراتی هستیم که در بازار رخ می دهد. بیت کوین برای خریدار و هم برای فروشنده مزایای متعددی را برای عملیات املاک و مستغلات ارائه می دهد . امروز بخش رمزنگاری را در Mercado Libre Inmuebles راه اندازی می کنیم و در عرض چند ساعت ، تعداد املاک در این سامانه به ۷۵ ملک رسید. ما با گذشت روزها انتظار بسیاری بیشتری داریم چون می بینیم که این روندی است که با گذشت زمان ادغام خواهد شد.”
فرآیند به دست آوردن یک ملک با BTC ساده است – این شرکت گفت ، زیرا افراد علاقه مند باید مورد دلخواه خود را که به صورت فیات ذکر شده است انتخاب کنند ، سپس با آژانس تماس بگیرید و در مورد پرداخت بیت کوین به قیمت روز ارز به توافق برسید.
علاقه مدیر عامل Mercado Libre به بیت کوین
علاقه Mercado Libre به ارزهای رمزپایه متناسب با نظرات مدیرعامل آن در اوایل سال جاری است. مارکوس گالپرینگ ، میلیاردر آرژانتینی و مدیر عامل پلت فرم تجارت الکترونیکی ، گفت بیت کوین ذخیره ارزشمند بهتری نسبت به طلا است.
با این حال ،این میلیاردر معتقد است که ارز دیجیتال فعلی جایگزین ارز فیات نخواهد شد دلیل آن را هم ” هزینه و انرژی که مورد نیاز است برای انتقال آن “عنوان می کند.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید