شرکت بازی سازی نکسون ۱۰۰ میلیون دلار بیتکوین خریداری کرد

شرکت نکسون جز کمپانی های بزرگی است که برای رشد شرکتش قسمتی از سرمایه خود را به خرید بیتکوین اختصاص داده است.
نکسون شرکت کره ای –ژاپنی در اوایل امروز از خرید ۱۷۱۷ بیت کوین با قیمت متوسط ۵۸۲۲۶ دلار ، به قیمت تقریبی ۱۰۰ میلیون دلار که با احتساب هزینه ها و مخارج میشد ، خبر داد. این شرکت دلیل این خرید را محافظت از ارزش سهامداران خود توجیه کرد.
هرچند که در سال ۱۹۹۴ در سئول ، کره جنوبی تاسیس شد ، Nexon در سال ۲۰۰۵ مقر خود را به Minato City ، Toky منتقل کرد. این یکی از بزرگترین ارائه دهندگان بازی های آنلاین مستقر در آسیا برای رایانه های شخصی و تلفن همراه است زیرا بیش از ۸۰ برنامه را نگهداری می کند.
رئیس و مدیر عامل شرکت نکسون ، اوون ماهونی ، خاطرنشان کرد ،
“خرید بیت کوین نشان دهنده یک استراتژی منظم برای محافظت از ارزش سهامداران و حفظ قدرت خرید دارایی های نقدی ما است.”
او افزود:
“در شرایط اقتصادی فعلی ، ما معتقدیم که بیت کوین ثبات و نقدینگی طولانی مدت را ارائه می دهد و ارزش پول نقد ما را برای سرمایه گذاری های آینده حفظ می کند.”
به همین ترتیب ، نکسون آخرین شرکت برجسته است که بودجه قابل توجهی برای خرید ارزهای دیجیتال اختصاص داده است. میکرو استراتژی با چندین خرید چند میلیون و حتی میلیارد دلاری از سال گذشته این مسئولیت را رهبری کرد. در نتیجه ، شرکت هوش تجاری مایکل سایلور اکنون تقریباً ۱۰۰۰۰۰ بیت کوین دارد. تسلا نیز امسال با خرید ۱.۵ میلیارد دلار BTC به این روند پیوست. غول وسایل نقلیه الکتریکی ایلان ماسک اندکی پس از آن فقط برای آزمایش نقدینگی ، بخش کوچکی را به فروش رساند. شایان ذکر است که شرکتهای بزرگ ، از جمله شرکتهای One River Asset Management و MassMutual ، تنها کسانی نیستند که بیت کوین جمع می کنند.

ممکن است شما دوست داشته باشید