شرکت گری اسکیل بیش از ۷۴ میلیون دلار اتریوم خریداری کرده است

یکی از آخرین گزارش های وب سایت خبری تحلیلی کریپتو پوتِیتو(cryptopotato.com) حاکی از آن است که شرکت بزرگ سرمایه گذاری گری اسکیل(Grayscale) بیش از ۷۴ میلیون دلار در قالب رمزارز اتریوم به عنوان بزرگترین آلت کوین بازار کریپتو و ارزهای دیجیتال را برای صندوق سرمایه گذاری خود خریداری کرده است.

قابل توجه است که این شرکت در هفته گذشته بود که رسما اعلام کرد مبلغ ۲۵۰ میلیون دلار را در قالب رمزارز بیت کوین خریداری کرده است و اخیرا نیز اقدام به سرمایه گذاری هنگفت در رمزارز اتریوم کرده است. طیف وسیعی از کارشناسان بر این باورند که تقاضا برای خرید دارایی های دیجیتال به شدت رو به افزایش است و شرکت گری اسکیل نیز به دنبال حجم بالای تقاضا در حال سرمایه گذاری های چشمگیر می باشد.

گزارشی که اخیرا توسط شرکت گری اسکیل به کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا با حروف اختصاری SEC ارائه شده است نشان می دهد که این شرکت دقیقا ۱۱۴۵۵ رمزارز اتریوم را به ارزش ۷۴/۱۳۵/۶۰۹ دلار خریداری کرده است. از دلایلی که موجب افزایش انگیزه این شرکت به خرید و سرمایه گذاری در اتریوم شده است می توان به توسعه حوزه دیفای یا امور مالی غیرمتمرکز و افتتاح نسخه دوم شبکه بلاکچین اتریوم اشاره کرد.

از طرفی لازم به ذکر است که جِنِسیس ترِیدینگ(Genesis Trading) به عنوان یک پلتفرم معاملاتی قانونی فعال فرابورسی در حوزه ارزهای دیجیتال که تاسیس آن به سال ۲۰۱۳ باز می گردد به عنوان واسطه برای خرید اتریوم های شرکت گری اسکیل عمل کرده است.از طرف دیگر باید توجه داشت که صندوق اتریوم شرکت گری اسکیل به عنوان یکی از بهترین روش ها برای ورود موسسه ها و سازمان های بزرگ به بازار خرید اتریوم به شمار می رود.

اقدام شرکت گری اسکیل به خرید حجم قابل توجهی از رمزارزهای اتریوم نشان دهنده افزایش علاقه و تمایل سازمان ها و همچنین سرمایه گذاران کلیدی به این بازار نوظهور است. یکی از دلایل جذب طیف وسیعی از سرمایه گذاران به شرکت گری اسکیل این است که برخلاف بسیاری از صرافی ها که همه روزه با آن ها در ارتباط هستیم به صورت کاملا قانون گذاری شده به فعالیت خود ادامه می دهد و بنابراین شرکت های سرمایه گذاری و سرمایه گذاران انفرادی با خیال آسوده وارد این بازار می شوند.
شرکت گری اسکیل در تبلیغات خود آورده است که صندوق سرمایه گذاری اتریوم گری اسکیل به عنوان تنها روش مورد تایید کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا برای سرمایه گذاری در بازار اتریوم شناخته می شود.

سرمایه گذارانی که از طریق این صندوق اقدام به خرید اتریوم کرده و اتریوم خود را در قالب سهام صندوق دریافت می کنند نباید دارایی های خود را تا یک بازه زمانی مشخص به فروش برسانند و پس از آن مجاز به فروش در بازارهای ثانویه خواهند شد.در ادامه جدولی برگرفته از وب سایت grayscale.co مشاهده می کنید که فهرستی از محصولات قابل ارائه این شرکت در قالب صندوق های مختلف را نشان می دهد.

Eo - شرکت گری اسکیل بیش از 74 میلیون دلار اتریوم خریداری کرده است
صندوق سرمایه گذاری اتریوم در شرکت گری اسکیل به عنوان دومین صندوق بزرگ این شرکت شناخته می شود به طوری۱۳/۷ درصد از مجموع دارایی های این شرکت به این رمزارز اختصاص یافته است. جالب توجه است که صندوق سرمایه گذاری بیت کوین این شرکت نیز به عنوان بزرگترین صندوق در سطح جهان معرفی شده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید