صرافی FTX پلتفرم بین المللی NFT را راه اندازی می کند

صرافیFTX ، یکی از موفق ترین صرافی های مشتقه ، امروز از راه اندازی یک بازار جدید NFT که در بستر معاملاتی خود تعبیه شده است ، خبر داد. این خبر توسط مدیرعامل شرکت San Bankman-Fried اعلام شد او در توییتر از کاربران دعوت کرد تا NFT های خود را بسازند. این بدان معناست که بازار همچنین دارای یک ابزار ضرب است که به کاربران اجازه می دهد NFT های خود را از تصاویر و داده های دیگر ایجاد کنند. ، بازار برای مشتریان در ایالات متحده و سایر نقاط در دسترس خواهد بود. FTX به احتمال زیاد در تلاش است تا از محبوبیت این ابزارها که میلیاردها دلار در مبادلات تخصصی غیرمتمرکز حرکت می کنند ، استفاده کند.

سان بانکمن یک آزمایش NFT را نشان داد که بر روی پلت فرم ضرب شده است -تصویری با کلمه “test” که روی زمینه سفید خط خطی شده است.بانکمن فرید اعلام کرد که بازار اجازه سپرده گذاری و برداشت در چند هفته آینده پس از راه اندازی را می دهد.همچنین از پشتیبانی چند پلتفرمی برخوردار خواهد بود و امکان معامله NFT های مختلف ایجاد شده در بلاک چین Ethereum و Solana را فراهم می کند.

محبوبیت NFT در حال افزایش است

صرافی FTX در حال تلاش برای استفاده از شتابی است که بازار NFT در حال حاضر در حال تجربه آن است.در حال حاضر ، سه پروژه NFT به بیش از ۱ میلیارد دلار فروش رسیده است: CryptoPunks ، مجموعه ای از مجموعه تصاویر ، Axie Infinity ، پروژه NFT و Opensea ، بازار NFT.

یک دلیل برای اثبات NFT این است که NFT ارائه شده توسط Bankman Fried قبلاً ۲۳ پیشنهاد دریافت کرده است ، که بالاترین آن ۲۱۰۰ دلار برای “آزمایش تست ۱۲۳ #۱” NFT ارائه می دهد. از صبح و زمانی که این خبر اعلام شد ،صدها مقاله در حال حاضر در بازار ارسال شده است. اما برخی مشکلات با پلت فرم ایجاد شده است.

بانکمن فرید خاطرنشان کرد که به دلیل ارسال هرزنامه از سوی کاربران ،صرافی FTX هزینه ۵۰۰ دلار یکبار برای ارائه NFT به پلت فرم اعمال می کند. برخی از کاربران از میزان پول مورد نیاز در رسانه های اجتماعی شکایت کردند و اظهار کردند که ضبط NFT در مبادلات غیرمتمرکز اتریوم ارزان تر از مبلغ پیشنهادی است. پس از این ، او به عقب برگشت و اظهار داشت که ممکن است در آینده تغییر کند ، زیرا اذعان دارد که FTX “بر روی سیستم قیمت گذاری که اسپم را کاهش می دهد” کار می کند.

ممکن است شما دوست داشته باشید