قیمت بیت کوین با ۳۹٪ کاهش به زیر ۳۹هزار دلار می رسد

پس از افزایش ورودیی به بازار ارز دیجیتالی و صرافی ها بیتکوین با افزایش فشار فروش روبرو شد ، و به پایین ترین سطح خود از اوایل فوریه رسیده است.

در خرید و فروش های آسیایی روز چهارشنبه ، قیمت بیت کوین برای اولین بار از ۶ فوریه به زیر ۴۰،۰۰۰ دلار سقوط کرده است. طبق گزارش Tradingview ، این دارایی چند ساعت پیش به پایین ترین سطح خود یعنی ۳۹۰۰۰ دلار رسیده است.

بیتکوین  در حال حاضر با پشتیبانی از میانگین متحرک ۲۰۰ روزه خرید و فروش میشود که این مسئله به عنوان یک سطح مهم در تعیین اینکه آیا این یک اصلاح اساسی در بازار گاو نر یا شروع یک بازار خرس تمام عیار است.

کنج نزولی بیتکوین

تحلیلگر فنی ‘CryptoHamster’ الگوی کنج نزولی را شناسایی کرده است که اگر هنوز در بازار گاو نر باشیم می تواند نقطه بازگشت خوبی باشد.

همکار تحلیلگر “PlanB” عقیده دارد که ما هنوز در بازار گاو نر هستیم ، اما با توجه به مدل سازی قیمت بیتکوین ممکن است به زودی به پایان برسد

 من فکر نمی کنم ۶۰هزار دلار بالاترین بوده باشد، زیرا من مدلی از خرید و فروش را نمیبینم که به طور معمول پس از نشان دهنده ی نقاط نزولی(ATH)  اتفاق می افتد ،
در واقع من فکر می کنم ما فقط چند ماه از بازار خرس و (نقاط آبی ) فاصله داریم .و بله ، این نمای زنجیره ای متناسب با الگوی با S2F (X) است.

جریان زیادی به صرافی های متمرکز مانند Binance وارد شده است ، که معمولاً نشان دهنده فروش گسترده ای است که علی رغم وجود دستان قوی تر در خرید این نرخ ، وجود دارد. با استفاده از داده های Glassnode ، تحلیلگران مشاهده کردند که ۱۸ مه بیشترین ورودی BTC به Binance را داشته است.

اکنون بیشتر این موارد فروخته شده است ، بیت کوین ۱۲.۵٪ در روز و ۳۰٪ در هفته گذشته تخلیه کرده است. در حال حاضر ، اصلاحات از اوج تا حد مجاز ۴۰٪ است. در مارس ۲۰۲۰ ، بیت کوین ۶۰ درصد از بیش از ۱۰ هزار دلار به پایین ۴K دلار رسید ، بنابراین هنوز همه چیز بد نیست.

خونریزی دو رقمی

 باقیمانده بازار نیز امروز در دنیای درد و رنج به سر می برد ، با کاهش سرمایه ۳۲۵ میلیارد دلار در ۲۴ ساعت با کاهش به ۱.۹ تریلیون دلاراتریوم  در یک اسلاید ۱۶ درصدی به زیر ۳هزار دلار رسیده است ، در حالی که بایننس کوین  تقریباً ۲۰٪ تخلیه کرده و به ۴۰۰ دلار رسیده است.
از دیگر ضررهای آلتکوین امروز می توان به Cardano ، Dogecoin ، Bitcoin Cash ، Uniswap و Stellar اشاره کرد که همگی بیش از ۱۵٪ ضرر دارند.

ممکن است شما دوست داشته باشید