مارک کوبان کارآفرین میلیاردر و سرمایه گذار مشهور به (NFT Hype) می پیوندد

سر خط خبرها

مارک کوبان(Mark Cuban) ، نسخه دهم (NFT) خود را درست کرده است.

یک خریداری قبل از سوزاندن یک نسخه، ۶۵ اتریوم برای دو نسخه خرج کرد.

کوبان اخیراً در مورد استفاده از دیفای و ارزهای رمزپایه بحث کرده است.

مارک کوبان ۱۰ نسخه از اولین (NFT) خود را منتشر کرده است. در عرض چند ساعت، یک خریدار دو عدد را به قیمت تقریبی ۸۱،۰۰۰ دلار خریداری کرد.

مارک کوبان به (NFT Hype) می پیوندد

مارک کوبان، کارآفرین میلیاردر و سرمایه گذار مشهور، توکن غیر مثلی (non-fungible) (NFT) خود را ایجاد کرده است.این قطعه هنری دیجیتالی با عنوان د رول آپ (The RollUp 2021)شب گذشته در ۱۰ نسخه در بازار (NFT Rarible) منتشر شد.کوبان مالک دالاس ماوریکس(Dallas Mavericks) است. او همچنین به دلیل حضور در مجموعه تلویزیونی معروف شارک تانک (ABC Shark Tank) شناخته شده است.

در ابتدا هرکدام از (NFT) ها با قیمت ۰.۰۲ اتریوم در لیست قرار گرفتند، حدود ۲۶ دلار با قیمت های فعلی اما با توجه به هیاهوی اخیر پیرامون فضای NFT، به سرعت خریداری شدند و اندکی پس از آن، پیشنهاد دهندگان قیمت ها را افزایش دادند و چندین نسخه بین ۷.۵ تا ۱۱ اتریوم به فروش رسید.

یک خریدار با نام (0x_b1) در (Rarible)، از بقیه با فاصله زیاد سبقت گرفت. آنها دو نسخه را با قیمت ۳۰ و ۳۵ اتریوم خریداری کردند(به ترتیب حدود ۳۷۵۰۰ دلار و ۴۳،۷۵۰ دلار). کوبان به ازای هر فروش، ۱۰٪ بهره برد.اندکی بعد ، (0x_b1) یکی از (NFT) ها را سوزاند و به روزرسانی را در توییتر به اشتراک گذاشت.

تراکنش سوزاندن (burn transaction) را می توان در اتر اسکن(Etherscan) مشاهده کرد. با سوزاندن یک نسخه، (NFT) کمیاب میشود و به طور بالقوه ارزش بلند مدت آن را افزایش می دهد.

استقبال مالک ماوریکس از Web3

کوبان بلافاصله پس از انتشار NFT خود، بسیاری از سازندگان NFT جهت جلب توجه به مجموعه هایشان، نمونه های خود را به حساب او منتقل کردند. او اکنون به عنوان مالک انواع مختلفی از هنرهای دیجیتال قابل جمع آوری است.فروش NFT اولین باری نیست که کوبان از دنیای غیرمتمرکز موجود در Web3 استقبال می کند.

در یک سری پست های توییتر در این ماه، او از حباب (Dot-com) در رابطه با ارزهای رمزپایه نام برد، پیشنهاد می کند که بیت کوین، اتریوم، و چند ارز دیگر می توانند برنده های مشابه در دوران بلند مدت باشند.

وی همچنین هشدار داد که بسیاری از ثروت ها ساخته می شوند و از دست می روند. وی سپس با ذکر (Aave) ، پروتکل وام دهی دیفای که روی اتریوم اجرا می شود، مورد توجه بسیاری از افراد در فضای رمزنگاری قرار گرفت. اگرچه (Aave) یکی از پروتکل های پرکاربرد دیفای است، اما هنوز نسبتاً ناشناخته است.

وی در ادامه افشا کرد که از سرمایه گذاران و مصرف کنندگان ارزهای دیجیتال است: “من فکر نمی کنم مردم بدانند که من ال هاست که این دارایی ها راا دارم و در حال استفاده و تست هستم.”اکنون که وی اولین ورود خود را به فضای (NFT) انجام داده است، ممکن است فعالیت های رمزنگاری وی در بلند مدت بیشتر باشد.

ممکن است شما دوست داشته باشید