مدیران بانک مرکزی برزیل دولت همه چیزهایی را که در بیت کوین دارید می داند

مائوریسیو مورا ، مدیر فعلی بانک مرکزی برزیل ، اظهار داشت که هنگام انجام معاملات ارزهای رمزنگاری شده در این کشور ، ناشناس بودن انتخابی نخواهد بود. نماینده اظهار داشت که دیر یا زود ، همه کاربران معاملات خود را توسط دولت شناسایی خواهند کرد.این اظهارات در رویدادی که توسط موسسه متخصصان پیشگیری از پولشویی و تامین مالی تروریسم برگزار شد، ارائه گردید.

بانک مرکزی برزیل: “ناشناس بودن گزینه ای نخواهد بود”

مائوریسیو مورا ، مدیر روابط شهروندی و نظارت بر رفتار بانک مرکزی برزیل ، اظهار داشت که مقررات آتی می تواند ناشناس ماندن در معاملات ارزهای رمزنگاری شده در این کشور را ممنوع کند. مورا اظهار داشت که بانک مرکزی در حال حاضر روش هایی را برای دستیابی به این هدف به صورت مشترک با کمیسیون اوراق بهادار برزیل در نظر گرفته است. وی اعلام کرد:

“نمی توانم زیاد بگویم اما اسامی کسانی که در عملیات ارزهای رمزنگاری شده دخیل هستند به صورت انتهایی مشخص می شود.می توانم بگویم که ناشناس بودن یگ گزینه نخواهد.

در حال حاضر ، همه صرافی ها و شرکت های برزیل باید عملیات خود و عملیات مشتریان خود را به ناظر گزارش دهند. اما برخی از این شرکت ها هنوز به این دستور عمل نمی کنند.مورا به جزئیات نحوه دستیابی بانک به هدف برنامه ریزی شده اشاره نکرد.

مقررات رمزنگاری در راه است

برزیل در حال صدور یک سیستم نظارتی کامل برای دارایی های ارزهای دیجیتالی شده است و بانک مرکزی برزیل نیز شامل موسساتی است که در این فرایند حرفی برای گفتن دارند.

در ماه ژوئن ، یک پروژه قانونی که یک دوره ثابت برای ایجاد مقررات ارزهای دیجیتالی شده را پیشنهاد می کند ، در کنگره معرفی شد. در حالی که هنوز در انتظار تصویب است ، به دولت ۱۸۰ روز فرصت می دهد تا سیستم تنظیم و مالیات بر ارزهای رمزنگاری شده مانند تراکنش های عادی بانکی را پیشنهاد و تصویب کند.

کمیسیون دیگری نیز وجود دارد که در حال حاضر مستقیماً بر تنظیم ارزهای دیجیتالی شده در اتاق نمایندگان تمرکز دارد. با این حال ، حتی با وجود تلاش همه این موسسات برای تنظیم ارزهای دیجیتالی ، بازار همچنان در حال رشد است و شرکت های بیشتری راه حل های مرتبط با رمزنگاری را در عملیات خود ادغام می کنند.

این مورد در مورد ویزا است ، که اخیراً اعلام کرده است که راه حل های رمز ارز را با بانکداری سنتی ادغام می کند.اما مهمتر از همه ، معاون رئیس جمهور اظهار داشت که این شرکت در سال جاری پرداخت های مستقیم بیت کوین را آزمایش می کند. این نشان می دهد که مقررات افراد علاقه مند به بیتکوین نمی ترساند و کسانی که هنوز علاقه مند به پیوستن به بازار ارزهای دیجیتالی شده هستند .

ممکن است شما دوست داشته باشید