ملاقات تولیدکنندگان و معدنچیان نفت در مورد استخراج بیت کوین

هفته گذشته چندین تولیدکننده نفت و ماینرهای بیت کوین در تگزاس ملاقات کردند تا در مورد فرصت های احتمالی و امکانات استخراج  ارز دیجیتال در محل که تولیدکنندگان انرژی تگزاس می توانند برای آنها ایجاد کنند ، صحبت کنند. این ملاقات که در انبار وسایل نقلیه در هوستون اتفاق افتاد ، به عنوان نقطه برخورد برای بررسی این احتمالات بود.بیش از ۲۰۰ سرمایه گذار در جلسه ای صحبت کردند تا در مورد اتحادی تصمیم گیری کنند که به تولیدکنندگان نفت اجازه می دهد منابع خود را کارآمدتر مدیریت کنند و ماینرها می توانند از منابع مستقیم انرژی استفاده کنند که در غیر این صورت هدر می رود.  چاه های نفتی که برای ساختن خطوط لوله در عملیات خود چندان بزرگ نیستند ، معمولاً کیسه های هوایی را گاز طبیعی را که در محل با آنها برخورد می شود ، می سوزانند.

با این حال ، ماینرهای بیت کوین (BTC) می تواند راه حل بهتری ارائه دهند.از این گاز طبیعی می توان برای تولید نیروهایی استفاده کرد که عملیات معدنی خرد را در هر چاه تغذیه می کنند. این ترتیب هم برای معدنچیان و هم برای تولیدکنندگان مزایایی را به همراه خواهد داشت و برای محیط زیست نیز مفید خواهد بود ، زیرا مجبور نیستید این گاز را برای انتشار آن در اتمسفر بسوزانید.

پارکر لوئیس ، یکی  از افرادی که جلسه را سازماندهی کرد ، به CNBC اظهار داشت که از موفقیت این جلسه اطمینان دارد. او بیان کرد:

“من فقط می دانستم اگر یک ملاقات خوب ترتیب دهیم ، هوستون برای انفجار بهترین خواهد بود به دلیل اتصال انرژی به معدن است.”

هایدن گریفین هابی سوم (Hayden Griffin Haby III) محصول ادغام این دو جهان است. او یک نفتکش است که همچنین استخراج کننده بیت کوین است. Haby اظهار داشت که وقتی متوجه بازگشت عملیات استخراج بیت کوین شد ، فقط مجبور شد به سمت بیت کوین حرکت کند. وی تاکید کرد:

“وقتی شنیدم که شما می توانید این همه پول برای گاز به جای سوزاندن آن در اتمسفر ، به لطف کل کار استخراج بیت کوین ، بدست آورید.دیگر نمی توانستم از دور نگاه کنم.”

بهره گیری از خروج چین

یکی از اهداف کلیدی نفتکش های تگزاس این است که بسیاری از کارآفرینان استخراج بیت کوین را که پس از اخراج از چین هنوز به دنبال جابجایی عملیات خود هستند ، دستگیر کنند. آلخاندرو د لا توره یکی از این معدنچیان است که هنوز در حال حمل سکوهای معدنی از چین به ایالات متحده است. وی اظهار داشت که این معدنچیان در چندین کشتی اقیانوس آرام منتظر تحویل به بنادر بودند.

با این حال ، بسیاری از این معاملات مخفیانه انجام می شود و در چشم عموم افشا نمی شود. برخی از معاملات با توافقنامه های غیرقابل افشای محافظت می شوند و سایر بازیگران در فضا فقط نمی خواهند در مورد روابط خود صحبت کنند زیرا این امر به رقبای این فضا برتری می دهد.

ممکن است شما دوست داشته باشید