وارن بافت : بیتکوین نفرت انگیز است.

افزایش شهاب سنگی بیت کوین نظر بسیاری از منتقدان خود را به دست آورده است.البته وقتی صحبت از Berkshire Hathaway می شود و مدیر عامل آن وارن بافت و دست راست او چارلی مونگر قطعا چنین نیست.

 

مونگر گفت که از موفقیت بیت کوین در طی جلسه سالانه سهامداران Berkshire که در اول ماه مه برگزار شد مطلع شده و از این موفقیت متنفر است .

وی افزود که “کل پیشرفت” ناپسند است و با منافع تمدن مغایرت دارد:

البته ، من از موفقیت بیت کوین متنفرم. باید متواضعانه بگویم که من فکر می کنم کل این پیشرفت لعنتی نفرت انگیز و مغایر با منافع تمدن است ، و انتقاد را به دیگران واگذار خواهم کرد.

در حالی که “Oracle of Omaha” از یک سوال در مورد بیت کوین طفره رفت ،ولی  او با اظهارات تند مونگر موافقت کرد و گفت :

 

من در این یک مورد با مونگرو موافق هستم

وارن بافت بیت کوین را در ماه مه ۲۰۱۸ “جعبه سم موش” نامید.

نفرت غیر منطقی است

 

 این نظرات ناگزیر انتقاد شدید جامعه ارزهای دیجیتالی را به همراه داشت ، الکس کروگر اقتصاددان و تحلیلگر ارزهای دیجیتالی در توئیتر خود گفت که نفرت در مورد مدیریت پول غیر منطقی است:

برای مونگرو کنار آمدن با موفقیت بیتکوین نفرت انگیز است. و هنگامی که نفرت درگیر چیزی باشد نمی توان منطقی بود.مدیران ، با پولی که با تغییرات تکنولوژی به دست آمده نمی توانند سازگار شوند ، و در عملکرد بهتر مشکل دارند.

مونگر ، تمایل دارد در مورد تحقیر ارزهای دیجیتالی و همچنین سهام سوداگرانه بسیار جدی می باشد. همانطور که توسط U.Today گزارش شده است ، میلیاردر ۹۷ ساله در نشست سالانه در ماه فوریه روزنامه دیلی ژورنال. بیت کوین و تسلا را با “شپش و فرار” مقایسه کرد

ممکن است شما دوست داشته باشید