پیتر برندت تاجر افسانه ای در توییتی گفت : “Pump ADA”

پیتر برانت که یک تاجر افسانه ای است که به عنوان طرفدار بیتکوین شناخته شده است و گاهی اوقات نیز درباره آلت کوین ها ، مانند ریپل توییت می کند .این بار در مورد ارز کاردانو توییت زده است.

پیتر برانت تصویری از یک راننده با تایر را منتشر کرد که ظاهراً تایر کمی صاف شده و باید آن را با با تلمبه باد کند. تصویر دوم منتشر شده در این توییت نمودار ADA / USD است که در آن از کاردانو هفتمین ارز دیجیتال نام برده شده که معاملات یک طرفه را انجام می دهد و تلاش می کند تا صعود کند اما دوباره سقوط می کند.

“بیتکوین ” می تواند یاهو یا MySpace بعدی شود

همانطور که روز پنجشنبه توسط U.Today گزارش شد ، برندت تاجر باهوش آنچه را که برخی از افراد تأثیرگذار درباره بیتکوین قبلاً ذکر کرده اند تایید کرد و گفت:امروز دیگر بیتکوین بهترین ارز دیجیتال محسوب نمی شود ، زیرا این بازار به سمت جلو حرکت می کند و با سرعت زیادی رشد می کند .به همین دلیل عنوان می کند که همانطور که گوگل سرانجام توانست از یاهو پیشی بگیرد و فیس بوک توانست MySpace را پشت سر بگذارد ،پس پیتر برانت تصور می کند که بیت کوین ممکن است شاهد پیشرفت و پیشروی فناوری های جدید باشد.برانت انتظار دارد XRP به به اوج قیمتی جدیدی برسد.
پیش از این ، وی همچنین تصور کرد که ریپل به علت پیروزی هایی که از اواخر دسامبر ۲۰۲۰ به دست آورده است باعث خواهد شد که به زودی شاهد ثبت اوج قیمتی جدیدی از طرف ریپل باشیم.

ممکن است شما دوست داشته باشید