پیشتازی کوین بیس در لیست Nasdaq

طبق آمار جدید منتشر شده کوین بیس یک هفته قبل از لیست شدن در Nasdaq ، ۱.۸ میلیارد دلار درامد کسب کرده است.صرافی کوین بیس نتایج چشمگیر سه ماهه اول را یک هفته قبل از اینکه Nasdaq لیست کند اعلام کرد. تحلیل گران تخمین می زنند که حجم معاملات ۲۷۶ درصد افزایش داشته و درآمد سه ماهه ۱.۸ میلیارد دلار رسیده است.

بر اساس رنکینگ Q1 درامد کوتاه مدت شرکت کوین بیس نسبت به سال گذشته ۱۹۰ میلیون دلار تخمین زده شده است تحلیل گران بخشی از این رشد انفجاری را به به بازار گاوی بیت کوین نسبت داده اند.صرافی آمریکا درآمد خالص بین ۷۳۰ تا ۸۰۰ میلیون دلار ومحاسبه EBIDTA (درآمد قبل از بهره، مالیات و استهلاک می باشد. )را تقریباً ۱.۱ میلیارد دلار تخمین زده است.

همچنین بازار گاوی شاهد رشد فعال ماهانه کاربران فعال به بیش از شش میلیون کاربر بوده است که این رقم در سه ماهه اول سال ۱.۳ میلیون نفر بوده است ، دارایی های ارز دیجیتال در این سیستم عامل با ۱۲۰۰٪ افزایش از ۱۷ میلیارد دلار به ۲۲۳ میلیارد دلار رسیده است.

مدیر عامل بورس مستقر در ایالات متحده آلسیا هاس گفت:
“ما در تمام مدت شاهد افزایش قیمتارز دیجیتال در سطح بالایی از فعالیت کاربر و حجم معاملات در سیستم عامل خود بوده ایم.”
هاس با ۵۶ میلیون کاربر تأیید شده ، پیشنهاد کرد که کاربران فعال ماهانه حداکثر امسال می توانند به هفت میلیون نفر برسند ، اگرچه او هشدار داد که در صورت بروز بازار خرسی در سال جاری ، این میزان ممکن است به چهار میلیون کاهش یابد.

این شرکت هزینه های کلانی را برای به دست آوردن مشتریان جدید انجام می دهد. به دنبال لیست هفته آینده ، کوین بیس در تلاش است تا “رشد معنادار در سال ۲۰۲۱” را افزایش دهد و هزینه های فروش و بازاریابی خود را بین ۱۲ تا ۱۵ درصد از درآمد خالص امسال افزایش دهد.

“با نگاهی به سال کامل ۲۰۲۱ ، برای مقیاس گذاری در عملیات خود و ادامه انگیزه نوآوری در محصول ، انتظار داریم هزینه های فناوری و توسعه و هزینه های عمومی و اداری ما بین ۱.۳ میلیارد دلار تا ۱.۶ میلیارد دلار باشد ، این در صورتی است که غرامت مبتنی بر سهام سال ۲۰۲۱ براورد نشده است. “

صرافی کوین بیس مبنی بر لیست شدن سهام و عرضه عمومی آن در Nasdaq موافقت کرد، در تاریخ ۱۴ آوریل سهام این شرکت در بازار بورس نزدک (Nasdaq ) لیست خواهد شد.کوین بیس اعلام کرد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده با درخواست آنها موافقت کرده است.

در بیانیه این شرکت آمده است:

این شرکت نزدیک به ۱۱۵ میلیون واحد سهم سهام عادی کلاس A را با نماد نشانگر COIN ثبت خواهد کرد.
کوین بیس چندین ارزیابی را دریافت کرده است از ۶۸ میلیارد دلار بر اساس معاملات بازار خصوصی تا بیش از ۱۲۰ میلیارد دلار.
دیوید ترینر ، مدیر عامل شرکت تحقیقات سرمایه گذاری New Constructs ، در مورد انتظارات بالا شک داشت .او روز دوشنبه در یادداشتی خطاب به مشتریان گفت: پیشبینی ارزش کوین بیس در حدود ۱۰۰میلیارد دلار بسیار زیاد است.

“دشوار است یک استدلال مستقیم بیان کنید که این شرکت می تواند انتظارات بزرگ ناشی از ارزیابی خود را با توجه به افزایش رقابت در بازار صرافی ارزهای رمزنگاری شده و عدم پایداری در سهم بازار و حاشیه آن توجیه کند.”

بنیانگذار FTX سام بانکمن-فرید در توییتر خود به Coinbase به خاطر ارقام چشمگیر سه ماهه و لیست آینده IPO تبریک گفت و آن را با آمارهای بسیار جدیدتر صرافی خود مقایسه کرد

ممکن است شما دوست داشته باشید