گرین می :BTC به بیش از ۵۸ هزار دلار افزایش می یابد.

بازار ارزهای دیجیتال با افزایش قیمت بیتکوین به بالای ۵۸ هزار دلار در دو روز ۱۷۰ میلیارد افزایش یافته است و بی ان بی و اتریوم اوج قیمت جدیدی را ثبت کردند.

پس از چند روز که بیتکوین در محدوده پنجاه هزار دلار مانده بود بالاخره حرکت مثبتی انجام داد و از ۵۸ هزار دلار بالاتر رفت.

با وجود رکورد جدیدی که Ethereum و Binance Coin بدست آورده اند، بیتکوین بالاخره موفق شد برخی از سلطه های خود را دربازار که اخیرا از دست داده بود به دست بیاورد.

بیت کوین طی دو روز ۶هزار دلار اضافه می کند

 

در حالی که اخیراً بازار آلت کوین ها پامپ های چشمگیری انجام داده اند، به نظر می رسد بیتکوین در بهترین حالت خود متوقف شده است.ارزدیجیتال در ماه آوریل زیر ۵۰ هزار دلار بود ، ولی توانست تا ۵۵ هزار دلار افزایش یابد.

در ۲۹ آوریل باز هم خرس ها از عملکرد ضعیف بیتکوین استفاده کردند و آن را دوباره تا ۵۲ هزار دلار رساندند. از آن به بعد، اگر چه، روند معکوس شد و بیت کوین توانست در هر چند ساعت چند هزار دلار ریکاوری کند.

در نتیجه ، دارایی قبل از اینکه سرانجام یک حرکت قابل توجه به سمت بالا باشد ، در حدود ۵۴۰۰۰ دلار معامله شد. در عرض چند ساعت ،بیتکوین حدود ۴۵۰۰ دلار افزایش یافت و به بالاترین قیمت خود از زمان سقوط بازار در ۱۸ آوریل رسید.

بیت کوین در مسیر صعودی خود در بالاترین حجم بازار موقعیت خود را بیش از ۱ تریلیون دلار تثبیت کرد.

علاوه بر این ، بیتکوین  تقریباً ۱٪ از سلطه بازار خود را که اخیراً از دست داده بود  بازیابی کرد که اکنون به ۴۹٪ رسیده است.

 

قیمت های جدید برای BNB و ETH

 

همانطور که در بالا ذکر شد ، بیشتر سکه های جایگزین اخیراً ترند شده اند ، البته شاید هیچ کدام قابل توجه تر از دومین ارز دیجیتال نباشد. اتریوم در هفته گذشته و روزهای اخیر رکورد های جدیدی را زده است.

در ۲۴ ساعت گذشته ، اتریوم به اوج قیمت خود رسید که چیزی بیش از ۲۸۷۰ دلار بود. (on Bitstamp)

این بالارفتن قیمت برای سومین ارز دیجیتال یعنی بایننس کوین هم اتفاق افتاد .دیروز بایننس کوین با ۶۰۰ دلار معاشقه کرد اما با بیش از ۴۰ دلار در ساعت جهش کرد و به عدد ۶۴۵ دلار رسید.( on Binance)

ریپل (۴٪) ، پولکادوت (۱.۵٪) و بیت کوین کش (۱۲٪) نیز جز ده موردارز برتر قرار دارند. با این وجود ، دوجکوین با ۱۵٪  افزایش چشمگیرترین عملکرد را داشته است. در نتیجه ، دوج با ۰.۳۵ دلار معامله می شود.

در نهایت ، حجم سرمایه بازار طی دو روز  ۱۷۰ میلیارد دلار اضافه کرده است و بسیار بالاتر از ۲ تریلیون دلار رسیده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید