گری اسکیل ۸۰٪ از کل لایت کوین استخراج شده در ماه فوریه را خریداری کرد

سر خط خبر ها 

Grayscale ماه گذشته بیش از ۱۷۴،۰۰۰ Litecoin خریداری کرد.
در حال حاضر با ۲۴۴ میلیون دلار لایتکوین “نقره دیجیتال” به فروش می رسد.

ظاهرا لایت کوین که از آن به عنوان (نقره دیجیتال ) نام برده می شود ؛ طرفداران خود را در میان سرمایه گذاران معتبر و نهادی Grayscale پیدا کرده است.

Grayscale ماه گذشته بیش از ۱۷۴،۰۰۰ Litecoin خریداری کرد.

در حال حاضر با ۲۴۴ میلیون دلار لایتکوین “نقره دیجیتال” به فروش می رسد.

داده های سایت Bybt نشان می دهد ، مدیر صندوق Crypto Grayscale Investments اکثر Litecoin استخراج شده در ماه گذشته را خریداری کرده است.در حال حاضر گری اسکیل بیش از ۱.۴۴ میلیون لایت کوین معادل (۲۴۸.۳۳ میلیون دلار) در اختیار دارد، پس از بیت کوین و اتریوم ، این سومین دارایی بزرگ رمزنگاری شرکت است.این شرکت یکی از معدود شرکت ها در ایالات متحده است که به سرمایه گذاران معتبر و موسسات اجازه می دهد ارزهای رمزپایه خریداری کنند.

شرکت گری اسکیل بیش از ۹ رمز ارز بر پایه اعتماد ارائه میدهد.

رمز ارزها را به دو صورت بازپرداخت و سهام قابل معامله در بازار فرابورس در دسترس قرارداده است.

بیشترین سرمایه سرمایه گذاران در صندق های سرمایه گذاری این شرکت به ارز بیتکوین اختصاص دارد ولی ظاهرا ارز لایت کوین هم نظر طرفداران را به خود جلب کرده است.

ماینرها در ۲۸ روز گذشته بیش از ۲۰۱،۶۰۰ لایتکوین تولید کردند.

درروز گذشته Grayscale’s Litecoin Trust با نام اختصاری( LTCN) 174,900 لایتکوین خریداری کرده است.

طبق سرویس ردیاب LitecoinBlockHalf ، هر ۲.۵ دقیقه شاهد ایجاد یک “بلوک” Litecoinتوسط ماینرها یا اشخاصی هستید که منابع محاسباتی خود را برای تأیید معاملات به ازای دریافت پاداش از شبکه در اختیار شبکه قرار داده اند. کارگران معدن برای تأمین هزینه ها و کسب سود ، اکثریت این پاداش ها را در بازار آزاد می فروشند.

ارقام فعلی نشان می دهد که ماینرها بیش از ۱۲.۵ لایتکوین به عنوان “پاداش” درآمد کسب می کنند. چنین ارقامی به معنای آن است که بیش از ۳۰۰ لایتکوین در هر ساعت و ۷۲۰۰ لایتکوین در هر روز استخراج می شوند – به این معنی که در ماه فوریه بیش از ۲۰۱،۶۰۰ لایتکوین در ۲۸ روز استخراج شد( یا ۲۱۶،۰۰۰ لایتکوین در یک دوره ۳۰ روزه.)
طبق اعلامیه شرکت ، هر سهم LTCN فقط ۱۵.۷۰ دلار ارز رمزنگاری شده دارد ، در حالی که این سهم در بازار آزاد با ۳۰۴.۹۹ دلار معامله می شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید