یکی از سهام داران مشهور معتقد است در آینده ای نه چندان دور بیتکوین جای طلا را خواهد گرفت

به نظر می رسد با توجه به گفته تحلیل گران Ark Invest حداقل هدف بیتکوین عبور از ۶۰۰۰۰۰ هزار دلار است و بزودی از بازار طلا پیشی می گیرد.
به گزارش لندن تایمز ، Ark Invest معتقد است که ارزش بازار بیت کوین (BTC) روزی “به راحتی” طلا را تحت شعاع قرار خواهد داد و از ۱۰ تریلیون دلار فراتر می رود.
به گفته کاتی وود سهام دار مشهور ، تحلیلگران شرکت Ark معتقدند که ارزش یک تریلیون دلار بیت کوین در سال های آینده ده برابر افزایش می یابد ، زیرا از یک دارایی حاشیه ای به یک ابزار اصلی مالی تبدیل می شود.

ارزش بیتکوین از ژانویه ۲۰۲۱ دو برابر شده ، این در صورتی است که در طول سال ۲۰۲۰ بیتکوین ۵۰۰ درصد سودآوری داشته است.همانطور که به طور معمول اتفاق می افتد ، روند افزایشی بیت کوین همه ارزهای موجود در بازار رمزارزها را صعودی کرد و بسیاری از آن ها را به بالاترین سطح جید در این روند فرستاد.
با توجه به ارزش بازار جهانی در حال حاضر که چیزی کمتر از ۲ تریلیون دلار است، صعود به مرز ۱۰ تریلیون دلار خیلی دور به نظر نمی رسد.
یاسین المانجرا ، تحلیلگر دارایی های رمزنگاری شده در Ark ، معتقد است که بیت کوین می تواند از مرز ۱۰ تریلیون دلا طلا عبور کند:

“اگر به طلا به عنوان کلاهک ۱۰ تریلیون دلاری در بازار نگاه کنید ، بیت کوین حدود ۱۰ درصد آن است ، و اگر معتقد باشیم بیت کوین یک نسخه ۱۰۰ برابر بهتر از آن است ، پس کاملاً منصفانه است که بگوییم احتمال زیادی وجود دارد که بیت کوین مقدار زیادی طلا و سهم بازار و غیره را به خود اختصاص دهد. “

اما در مورد تأثیر تنظیم مقررات بر عملکرد آینده بیت کوین چه می کنید؟ المانجرا به ادعاهای وزیر خزانه داری ایالات متحده ، جانت یلن ، مبنی بر ناکارآمد بودن ، بی ثبات بودن بیت کوین و که معتقد است غالباً برای فعالیت های غیرقانونی استفاده می شود ، پاسخ داد.
الماندجرا گفت: “من واقعاً فکر می کنم که این فقط استدلال های منسوخ شده به عنوان تابعی از کمبود آموزش کامل آنهاست ، که این فقط تابعی از عدم علاقه آنها به یادگیری در این مورد است.”

ممکن است شما دوست داشته باشید