یک شرکت ۷ میلیارد دلار در کریپتو سرمایه گذاری کرده است

شرکت سرمایه گذاری ، Horizon Kinetics ، که همگی او را با استراتژی راهبرد معکوس می شناسند به سرمایه گذاران توصیه می کند که در میان چالش های اقتصادی جهانی ، در زمینه ارزهای دیجیتالی و خرید زمین  سرمایه گذاری کنند چون آنرا بهترین سرمایه برای کاهش ارزش پول می داند.

پیتر دویل ، بنیانگذار Horizon در گفتگو با فایننشال تایمز ، هشدار داد که همه گیری ویروس کرونا و بدهی های در حال رشد ، نقطه عطفی برای اقتصاد جهانی به وجود می آورد و پیش بینی می کند:

پس از همه گیری هیچ بازگشتی وجود ندارد و در سطح جهانی مشکل بدهی وجود دارد و این به صورت پیش فرض به معنای کاهش ارزش پول است.

صندوق پارادایم Horizon در سال ۲۰۱۶ ۱ درصد از  صندوق سرمایه گذاری بیتکوین (Grayscale’s Bitcoin Trust) را خریداری کرده است ، در حال حاضر این شرکت نماینده ۱۰ درصد از دارایی های این شرکت می باشد .

در میان نگرانی ها در مورد کاهش ارزش پول دویل تاکید کرد عرضه محدود بیتکوین سبب می شودسرمایه شما با ارزش بماند  ، وی اظهار داشت: “مردم باید در معرض این نوع از سرمایه گذاری قرار بگیرند.”

او اضافه کرد :

بهترین سرمایه گذاران بلند مدت تمایل به داشتن اوراق بهادار متمرکز و گردش مالی کم در منابع دارند همانطور که اجازه می دهند شرکتهای متعلق به خود رشد کنند و بازدهی ترکیبی داشته باشند.

طبق گفته مورنینگ استار و بر سااس تحقیقاتی که انجام شده است ، در حال حاضر شرکت Horizon Kinetics  از جمله شرکت هایی است که ۳  تا از بهترین سرمایه گذاری ها را بین  ۱۰ صندوق سرمایه گذاری مشترک تا سال ۲۰۲۱  انجام داده است.

این شرکت علاوه بر سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتالی ، در سرمایه گذاری طولانی مدت در صاحبان زمین و توسعه دهندگان املاک و مستغلات در سراسر آمریکای شمالی ، از جمله Texas Pacific Land ، Dream Unlimited و Brookfield Asset Management بهره مند شده اند.

ممکن است شما دوست داشته باشید