Crypto.com روند Bitcoin و Ethereum را برای سال ۲۰۲۱ پیش بینی می کند

سر خط خبرها

سایت Crypto.com گزارشی منتشر کرده است که جزئیات مربوط به سال ۲۰۲۰ را بررسی می کند و پیش بینی های کریپتو را در سال ۲۰۲۱ انجام می دهد.

این گزارش روندهای بازار بیت کوین (Bitcoin) و همچنین روند عمومی پذیرش را ارائه میدهد.

همچنین در مورد روند بازار اتریوم (Ethereum) و دیفی (DeFi) بحث می شود.

کریپتو (Crypto.com) در بررسی سالانه بازار خود، نکات برجسته رمز ارزها در سال ۲۰۲۰ را مرور کرده است. این گزارش همچنین چندین پیش بینی در مورد روند ارزهای رمزنگاری شده در سال ۲۰۲۱ ارائه داده است.

بیت کوین هنوز در حال رشد است

طبق گزارش سالانه کریپتو (Crypto.com) ، بازار ارزهای رمزپایه هنوز در مراحل ابتدایی است. این تحقیق نشان داد که فقط ۷۳ میلیون کاربر کریپتو در سراسر جهان وجود دارد، که فقط ۱٪ از جمعیت جهان است.بعلاوه، با وجود اینکه بازارهای کریپتو به سرعت رشد کرده و به ۱ تریلیون دلار سرمایه در طول سال گذشته دست یافته اند، هنوز اندازه بازار در مقایسه با منابع مالی سنتی، کوچک است.

به عنوان مثال، دارایی های صندوق بازنشستگی تنها در ۳۷ کشور (OECD) 32تریلیون دلار است که کل سرمایه بازار ارزهای رمزنگاری شده را کوچک جلوه میدهد.کریپتو(Crypto.com) پیشنهاد می کند که سرمایه گذاران باید انتظار ورود مداوم از طریق تازه واردان و سرمایه گذاران نهادی را داشته باشند.

یکی از قوی ترین شاخص های افزایش پذیرش نهادی در سال ۲۰۲۱، رشد در option market خواهد بود که باید مورد استفاده سیستم مالی سنتی(traditional finance) قرار گیرد.سرانجام، این شرکت انتظار دارد که تنظیم کننده ها به طور فزاینده ای مجوزهای عملیاتی را به شرکت های رمزنگاری تحمیل کنند و از این بخش پول جمع کنند.

پیش بینی اتریوم (Ethereum) و دیفی (DeFi)

کریپتو (Crypto.com) همچنین به طور دقیق اتریوم (Ethereum) را بررسی کرد. گزارش این شرکت پیش بینی کرده است که رشد امورات مالی به صورت غیرمتمرکز (DeFi) در سال ۲۰۲۱ ادامه خواهد یافت. بعلاوه، این شرکت انتظار دارد که پروژه های DeFi که برای سرمایه گذاری آسان هستند، مانند تجمیع کنندگان و مدیران دارایی های غیرمتمرکز، محبوبیت پیدا کنند.

از جنبه منفی، Crypto.com این واقعیت را برجسته کرد که اتریوم (Etherium) شدیداً به ارتقا این مقیاس پذیری نیاز دارد.” راه حل های لایه ۲ مانند پلاسما، زنجیره های جانبی، (ZK-Rollups) و (Optimistic Rollups) در حال انجام است. با این وجود، شرکت پیش بینی می کند که برخی از برنامه ها برای کارایی بیشتر به بلاکچین(Blockchain) های رقیب مهاجرت می کنند. Crypto.com علاوه بر این خاطر نشان کرد که اتریوم (Ethereum) همچنین باید شاهد ادامه روند مبادلات در رابطه با توکن های (NFT)، به ویژه آثار هنری دیجیتال و مجموعه های کریپتو باشد.

ممکن است شما دوست داشته باشید